Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura | 1nadan.si

SUPER CENA za 8-dnevno križarjenje po Dalmaciji z luksuzno križarko Avantura za 1 osebo: 7x nočitev z zajtrkom + 6x kosilo + 1x večerja + pijača dobrodošlice in kapitanska večerja + vodena tura po Visu in degustacija vin na Korčuli + wi-fi na ladji!

Termini 12.10.-19.10.2025! Vrednost kupona je 180,00 €. Razliko 945,00 € do polne cene (1125,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
180,00€
Kupi kupon
? Kaj to pomeni? Plačilo pri ponudniku:
945,00 €
Super cena
 Nagrajujemo zvestobo   Ob nakupu kupona ti vrnemo 0,90€ na eDenarnico
Ponudba je uspela!

Ne spreglejte dodatnih možnosti

Super cena
Križarjenje po Dalmaciji z ladjo Avantura
Poglej ponudbo
215,00 €
Plačilo pri ponudniku: 1126,00€

Podrobnosti o ponudbi

  • Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 1 osebo.
  • Kuponi so unovčljivi v terminu od 12. 10. do 19. 10. 2025.
  • Obvezna predhodna rezervacija preko e-maila: [email protected] ali preko telefona: 00385 91 2582 212.
  • Svetujemo, da se pred nakupom pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
  • Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
  • Obvezna doplačila: pristaniške in turistične takse cca 55 €/osebo (plačilo na ladji).
  • Možna doplačila: konzumacija pijače na ladji, dodatni obroki, napitnine posadki, vstopnica za NP Mljet.
  • Pijača in dodatni obroki niso vključeni v ceno.
  • Razpored prihodov v luke ter s tem povezane storitve so lahko spremenjeni glede na presojo kapitana ladje. V primeru napovedi slabega vremena ima kapitan pravico spremeniti program oziroma potek križarjenja zaradi varnosti in zaščite potnikov. Prav tako je zaradi omejene kapacitete določenih pristanišč možno, da se nočitev organizira v drugem pristanišču (npr. namesto v Hvaru se lahko nočitev izvede v pristanišču Stari Grad ali Jelsa).
  • Ponudba vsebuje: 8-dnevno križarjenje z luksuzno križarko Avantura na relaciji Dubrovnik – Korčula – Mljet - Lastovo – Vis – Hvar – Bol -Trogir – Split za 1 osebo: 7x nočitev v polno opremljeni klimatizirani kabini s kopalnico (podpaluba) + 1x pijača dobrodošlice in kapitanska večerja, 7x zajtrk, 6x kosilo, 1x večerja na dan vkrcanja + vodena tura po Visu in degustacija vin na Korčuli + prevoz 1. dan na relaciji Split-Dubrovnik + dnevno čiščenje kabine + cruise manager + wi-fi na ladji.
  • Minister za zdravje opozarja: prekomerno pitje alkohola škoduje zdravju.
  • Vrednost kupona je 180,00 €. Razliko 945,00 € do polne cene (1125,00 €) plačate direktno ponudniku.
Koledar unovčljivosti
Na voljo
Na voljo za prihod
Na voljo za odhod
Ni na voljo

1. DAN / NEDELJA: DUBROVNIK

Vkrcanje na ladjo je možno od 14. ure dalje. Udobno se namestite v svojo kabino in se nam pridružite na pijači dobrodošlice v zgodnjih večernih urah, ki ji sledi večerja. Nočitev v Dubrovniku.
(polpenzion, večerja)

2. DAN / PONEDELJEK: DUBROVNIK – KORČULA

Zjutraj zapustimo Dubrovnik in se odpravimo proti Korčuli. Med plovbo se bomo ustavili za kopanje, na otok pa prispemo v popoldanskih urah. Korčula je eden najbolje ohranjenih srednjeveških mest na Mediteranu in znana kot rojstni kraj Marka Pola.
Mesto je arhitekturno zelo zanimivo – deljeno na zahodni in vzhodni del, iz zraka pa spominja na ribjo kost.
Zvečer se sprehodite po kamnitih, ozkih uličicah, uživajte v sproščenem vzdušju in večerjajte v katerem od številnih lokalnih restavracij.
Nočitev v Korčuli.
(zajtrk, kosilo)

3. DAN / TOREK: KORČULA – MLJET – LASTOVO

Naša naslednja postaja je Mljet, znan kot Odisejev otok. Po prihodu v Pomeno si lahko (za doplačilo) ogledate Nacionalni park Mljet, znan po edinstvenem ekosistemu, dveh slanih jezerih – Velikem in Malem jezeru – ter benediktinskem samostanu iz 12. stoletja, ki stoji na otočku sv. Marije.
Po povratku na ladjo sledi kosilo in plovba naprej proti otoku Lastovo. Zvečer vas čaka Kapitanova večerja in prijetno druženje na ladji.
Nočitev na Lastovu.
(zajtrk, kosilo, kapitanova večerja)

4. DAN / SREDA: LASTOVO – VIS

Zjutraj zapustimo Lastovo in odplujemo proti otoku Vis in istoimenskemu mestu.
Kljub majhnosti ima Vis bogato zgodovino – zaradi strateške lege je bil pogosto prizorišče pomembnih pomorskih bitk.
V času nekdanje Jugoslavije je bil otok skoraj zaprt za javnost, kar ga je zaščitilo pred množičnim turizmom in ohranilo njegov avtentičen čar.
Izkoristite prosti čas za raziskovanje mesta in obisk ene izmed številnih utrdb.
Nočitev na Visu.
(zajtrk, kosilo)

5. DAN / ČETRTEK: VIS – HVAR

Zjutraj zapustimo Vis in odplujemo proti Hvaru, enemu izmed najbolj priljubljenih turističnih krajev na Hrvaškem.
Med potjo se ustavimo za kopanje in postrežemo z kosilom na ladji.
V Hvaru izkoristite prosti čas za raziskovanje mesta, občudujte živahno vzdušje, sprehodite se mimo katedrale sv. Stjepana, Arsenala, in gledališča iz leta 1612, enega najstarejših v Evropi.
Lahko se povzpnete tudi na trdnjavo Španjola, od koder se razprostira osupljiv razgled.
Nočitev na Hvaru.
(zajtrk, kosilo)

6. DAN / PETEK: HVAR – BOL – TROGIR

Zgodaj zjutraj zapustimo Hvar in se odpravimo proti otoku Braču, natančneje v kraj Bol, ki slovi po svetovno znani plaži Zlatni rat.
Ta naravni fenomen pogosto spreminja svojo obliko pod vplivom vetrov in morskih tokov.
Do plaže se lahko sprehodite po prijetni sprehajalni poti (15 minut hoje) ali se zapeljete z turističnim vlakcem.
Po povratku na ladjo sledi kosilo.

Nadaljujemo plovbo proti Trogirju, še enemu UNESCO-vemu mestu. Če bodo vremenske razmere ugodne, se bomo še enkrat ustavili za kopanje.
Ob prihodu v Trogir sledi sprehod po mestnem jedru, kjer se na vsakem koraku čuti vpliv različnih kultur – Grkov, Rimljanov in Benečanov.
Ne zamudite ogleda Katedrale sv. Lovrenca, zgrajene v romansko-gotskem slogu.
Prosti čas za večerjo ali samostojno raziskovanje.
Nočitev v Trogirju.
(zajtrk, kosilo)

7. DAN / SOBOTA: TROGIR – SPLIT

Zadnji dan križarjenja nas popelje v Split, končno pristanišče našega potovanja.
Med potjo se bomo še enkrat ustavili za kopanje, nato sledi kosilo na ladji.
Po prihodu v Split vas čaka ogled mesta, ki slovi po znameniti Dioklecijanovi palači, od leta 1979 pod zaščito UNESCO-a.
Popoldan prost za samostojno raziskovanje, večerjo in sprehod po mestu.
Nočitev v Splitu.
(zajtrk, kosilo)

8. DAN / NEDELJA: SPLIT Po zajtrku sledi izkrcanje z ladje.
(zajtrk)

Podrobnosti o ponudniku

Adriatic Service Travel d.o.o.

Mažuranićevo šetalište 14
21000 Split
Hrvaška

00385 91 2582 212
Po 1nadan kupon na Petrol ali Pošto

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.

Prikaži prevzemno kodo
Brezplačno tiskanje 1nadan kuponov
Svoj kupon lahko brezplačno stiskaš na eni izmed 150 Printbox lokacij.
Več o Printbox storitvi
Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

JESEN OB MORJU s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Selce, Hrvaška

SEASON CLOSING s polpenzionom v hotelu Kaštel 3* v Crikvenici

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Krk, Hrvaška

Jesenski oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku

Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Laško, Slovenija

Wellness oddih s savnanjem za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*

Vrednost kupona je 52,00 €. Razliko 298,00 € do polne cene (350,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!