M&M Turist: 2-dnevni izlet Europa parki in Strasbourg | 1nadan.si

SUPER CENA za 2-dnevni izlet čudoviti Strasbourg in EUROPA PARK: prevoz po programu (iz Ljubljane, Kranja ali Jesenic) + 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi v hotelu 3* + celodnevna vstopnica za Europa Park + zunanji ogledi po programu + osnovno nezgodno zavarovanje!

Europa Park – vrhunska evropska destinacija za zabavo in doživetja! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

M&M Turist: 2-dnevni izlet Europa parki in Strasbourg
M&M Turist: 2-dnevni izlet Europa parki in Strasbourg
M&M Turist: 2-dnevni izlet Europa parki in Strasbourg
M&M Turist: 2-dnevni izlet Europa parki in Strasbourg
224,00€
Kupi kupon
Super cena
 Nagrajujemo zvestobo   Ob nakupu kupona ti vrnemo 1,12€ na eDenarnico
Ponudba je uspela!

Ne spreglejte dodatnih možnosti

Podrobnosti o ponudbi

  • Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 1 osebo.
  • Kuponi so unovčljivi na izbrani dan odhoda za termin: 28. 10.-29. 10. 2025.
  • Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona na e-mail: [email protected] najmanj 7 dni pred odhodom oz. do zapolnitve prostih mest. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani ponudnika. Rezervacija kupona ali nakup kupona brez posredovane e-mail rezervacije ne zagotavlja prostega mesta na izletu.
  • Informacije na telefonski številki: 01 244 25 30.
  • Odpoved rezervacije: veljajo splošni pogoji MM-TURIST d.o.o. objavljeni na http://www.mm-turist.si/
  • Prijavnina (strošek obdelave podatkov) v višini 15 €/osebo, ki jo obračuna agencija M&M Turist, se plača ob nakupu kupona (prišteje se v 2. koraku nakupa).
  • Obvezna doplačila: turistična taksa; za manjšo skupino (med 35 in 44 osebami) 30 €, za manjšo skupino (med 25 in 34 osebami) 70 €.
  • Možna doplačila (ob prijavi): odpovedni riziko 17 €, nezgodno zavarovanje z asistenco v tujini 7,10 €/osebo, enoposteljna soba 49 €.
  • Vstopno mesto: Ljubljana (parkirišče pri obračališču mestnega prometa Dolgi most ob 1.00), Kranj (Mercator Primskovo 01.30) ali Jesenice (počivališče AC Petrol 2.00).
  • Ponudba vsebuje: 2-dnevni izlet čudoviti Strasbourg in EUROPA PARK: prevoz po programu (iz Ljubljane, Kranja ali Jesenic) + 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi v hotelu 3* + celodnevna vstopnica za Europa Park + zunanji ogledi po programu + osnovno nezgodno zavarovanje + spremstvo in organizacija izleta.

Europa Park je največji zabaviščni park v Nemčiji in eden izmed najbolj priljubljenih v Evropi. Nahaja se v mestu Rust, blizu meje s Francijo in Švico. Park se razprostira na več kot 95 hektarjih in vključuje več kot 100 atrakcij, predstave ter 20 edinstvenih tematskih območij, ki predstavljajo različne evropske države, kot so Francija, Španija, Grčija, Italija, Irska, nekatere države so združene v eno območje, na primer Skandinavija … Vsako območje ponuja paleto kulinaričnih, glasbenih, kulturnih in zgodovinskih vznemirljivih atrakcij za vso družino. Pridružite se nam na nepozabni dogodivščini v Europa Parku!

Program potovanja:

1. dan: LJUBLJANA – STRASBOURG - OFFENBURG
Odhod avtobusa v nočno jutranjih urah s parkirišča na Dolgem mostu v Ljubljani. Vožnja proti Gorenjski, skozi predor Karavanke in dalje po Turski avtocesti čez Bavarsko in naprej proti Franciji. Prihod v očarljivi Strasbourg, ki leži na obrežju Rena v severovzhodni Franciji in je čudovita mešanica zgodovine, kulture in modernosti. Je simboličen most med Francijo in Nemčijo. S svojo dobro ohranjeno srednjeveško arhitekturo, slikovitimi kanali in živahno kulturno sceno si je Strasbourg upravičeno prislužil naziv Mesto Unescove svetovne dediščine. Videli bomo osupljivo katedralo, mojstrovino gotske arhitekture. Sprehodili se bomo po zgodovinskem okrožju, znanem kot »La Petite France«, ki je pravzaprav očarljiv labirint hiš z lesenimi okvirji, tlakovanih ulic in mostov, okrašenih s cvetjem, ki obiskovalce popeljejo v preteklost. Strasbourg igra pomembno vlogo tudi kot evropska prestolnica, saj se tu nahaja več evropskih institucij, vključno z Evropskim parlamentom, zaradi česar je pomembno središče politične in kulturne izmenjave v Evropi. Zlitje francoskih in nemških vplivov je otipljivo v lokalni kuhinji, tradiciji in dvojezičnosti, kar ustvarja edinstveno in prijetno vzdušje. Vožnja v hotel, nočitev.

2. dan: OFFENBURG – EUROPA PARK – LJUBLJANA
Po zajtrku vožnja v Rust. Ves dan se bomo potepali po Europa Parku, kjer nas čaka več kot 100 tematskih atrakcij; lahko bomo obiskali posamezne evropske države, izvedeli marsikatero zanimivo dejstvo o njih in se zabavali na številnih adrenalinskih atrakcijah na vlakih smrti, različnih drugih vrtiljakih ali na bolj umirjenih vožnjah, se srečali z medvedom Paddingtonom, odšli na lov na kite, zaplesali s Sissi na lepi modri Donavi, poleteli z Da Vincijevim helikopterjem ali pa se zabavali ob smrčečem volku v pravljični deželi bratov Grimm. Zabaviščni park letos praznuje svojo 50. letnico. Številne kulinarične dobrote posameznih dežel nas ne bodo pustile lačnih in še prehitro se bomo zavedli, da smo preživeli čudovit in nepozaben dan. Proti večeru vožnja domov, kamor bomo prispeli v nočno – jutranjih urah naslednjega dne.

Podrobnosti o ponudniku

M & M TURIST d.o.o. Ljubljana

Ulica Gledališča BTC 10
1000 Ljubljana
Slovenija

01 244 25 30
Po 1nadan kupon na Petrol ali Pošto

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.

Prikaži prevzemno kodo
Brezplačno tiskanje 1nadan kuponov
Svoj kupon lahko brezplačno stiskaš na eni izmed 150 Printbox lokacij.
Več o Printbox storitvi
Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Pag, Hrvaška

Jesenski pobeg storitvijo All inclusive v La Luna Hotelu 4* na Pagu

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Poreč, Hrvaška

Krasen oddih v mobilnih hiškah Banko Camping v kampih pri Poreču

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Koper, Slovenija

Jesenski oddih za pare na slovenski obali, v Hotelu Aquapark Žusterna 3*

Pestra izbira vodnih užitkov za popoln oddih! Otrok do 5,99 let GRATIS! Kopanje tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

JESEN OB MORJU s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Maribor, Slovenija

[FLASH SALE!] Razkošna jesen z wellnessom v Hotel Habakuk na zelenem Pohorju

Doživite popolno ravnovesje sprostitve, razvajanja in raziskovanja! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!