SUPER CENA za 4-dnevni izlet v Črno goro z obiskom Dubrovnika: prevoz z avtobusom po programu + 3x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi v hotelu 3* + zunanji ogledi po programu + izlet do samostana Ostrog in vstopnine za Mavzolej, NP Lovčen in NP Skadarsko jezero!

Raziščite lepote in čare Jadrana! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe. Zagotovite si kupon po izjemni ceni že zdaj, izleta pa se lahko udeležite kar do KONCA OKTOBRA 2025!

M&M Turist: izlet v Dubrovnik in Črno goro
M&M Turist: izlet v Dubrovnik in Črno goro
M&M Turist: izlet v Dubrovnik in Črno goro
M&M Turist: izlet v Dubrovnik in Črno goro
M&M Turist: izlet v Dubrovnik in Črno goro
354,00€
Kupi kupon
Super cena
 Nagrajujemo zvestobo   Ob nakupu kupona ti vrnemo 1,77€ na eDenarnico
Ponudba je uspela!

Ne spreglejte dodatnih možnosti

Podrobnosti o ponudbi

  • Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 1 osebo.
  • Kuponi so unovčljivi na dan odhoda za termine 26. 4.-29. 4., 1. 5.-4. 5., 22. 5.-25. 5., 19. 6.-22. 6., 18. 9.-21. 9. in 25. 10.-28. 10. 2025 .
  • Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona na e-mail: [email protected] najmanj 7 dni pred odhodom oz. do zapolnitve prostih mest. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani ponudnika. Rezervacija kupona ali nakup kupona brez posredovane e-mail rezervacije ne zagotavlja prostega mesta na izletu.
  • Informacije na telefonski številki: 01 244 25 30.
  • Odpoved rezervacije: veljajo splošni pogoji MM-TURIST d.o.o. objavljeni na http://www.mm-turist.si/
  • Prijavnina (strošek obdelave podatkov) v višini 15 €/osebo, ki jo obračuna agencija M&M Turist, se plača ob nakupu kupona (prišteje se v 2. koraku nakupa).
  • Obvezna doplačila: taksa v hotelu 2 €/noč; doplačilo za manjšo skupino - med 35 in 44 oseb 40 €, med 25 in 34 osebami 85 €.
  • Možna doplačila (ob prijavi): odpovedni riziko 22 €, nezgodno zavarovanje z asistenco v tujini 10,40 €/osebo, enoposteljna soba 80 €.
  • Možna doplačila (vodniku na potovanju): vstopnine cca 25 €; vožnja z ladjo po Skadarskem jezeru cca 10 €, kosilo cca 15 €.
  • Vstopno mesto: Ljubljana (parkirišče pri obračališču mestnega prometa Dolgi most ob 1.00).
  • Ponudba vsebuje: 4-dnevni organiziran izlet v Črno goro z obiskom Dubrovnika: prevoz z avtobusom po programu + pristojbine in cestnine + 3x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi v hotelu 3* + zunanji ogledi po programu + izlet v Cetinje, na Lovčen in v Kotor + vstopnina v Mavzolej in Narodni park Lovčen + izlet do samostana Ostrog in vstopnina v NP Skadarsko jezero + degustacija pršuta in sira + stroški lokalnega vodenja, kjer je potrebno + osnovno nezgodno zavarovanje + spremstvo in organizacija potovanja.
Koledar unovčljivosti

Dubrovnik - Budvanska riviera - Cetinje - Lovčen - Njeguši - Boka Kotorska - Ostrog - Skadarsko jezero

Program potovanja:
1. DAN: LJUBLJANA-DUBROVNIK-ČRNA GORA
Odhod avtobusa s parkirišča na Dolgem mostu ob 1. uri zjutraj. Vožnja na Hrvaško, mimo Plitvic, Splita v Dalmacijo, kjer bomo v jutranjih urah prečkali dolino reke Neretve ter pot nadaljevali skozi novo zgrajen Pelješki most do bisera južne, Dubrovnika. Med sprehodom po Stradunu z lokalnim vodnikom bomo občudovali imenitne arhitekturne mojstrovine, med drugimi Onofrijeva Veliki in Mali vodnjak, frančiškanski samostan z eno najstarejših lekarn v tem delu Evrope (doplačilo), Knežev dvor, katedralo z zakladnico in številne druge. Čas bo za kavico in za samostojni sprehod po mestu, ki ga zaznamuje živahen utrip. Za navdušence serije »Game of Thrones« bo še posebej razburljivo »srečanje« s snemalnimi prizorišči. Vožnja v Črno goro, po slikoviti črnogorski obali, mimo Hercegnovega v Budvo, mesto z očarljivim starim mestnim jedrom. Vožnja do hotela na budvanski rivieri. Namestitev, večerja in nočitev.

2. DAN: BUDVANSKA RIVIERA-CETINJE-LOVČEN-NJEGUŠI-KOTOR/BOKA KOTORSKA
Po zajtrku izlet z avtobusom v Cetinje, nekdanjo prestolnico Črne gore, kjer bo mogoč ogled muzejske zbirke v dvoru kralja Nikole, ki priča o izjemno bogati kulturni in zgodovinski preteklosti Črnogorcev in ostalih znamenitosti tega muzejskega mesta. Nato bomo nadaljevali vožnjo po gorski panoramski cesti na Lovćen, kjer na 1160 metrov  visokem Jezerskem vrhu stoji veličasten Njegošev mavzolej, delo kiparja Ivana Meštroviča. Po ogledu se bomo odpeljali skozi Njegošev rojstni kraj, vasico Njeguši, kjer nam bodo postregli črnogorsko malico - pršut, ovčji sir in vino. Sledi vožnja po osupljivi panoramski gorski cesti nad zalivom Boke Kotorske do Kotorja, srednjeveškega pomorskega mesta na koncu zaliva Boka Kotorska. Mesto je zaradi svoje bogate zgodovine in zapuščine na seznamu svetovne kulturne dediščine UNESCO. Sprehod po mestu in prosto za kavico. Vrnitev v hotel, večerja in nočitev.

3. DAN: BUDVANSKA RIVIERA - SAMOSTAN OSTROG - SKADARSKO JEZERO
Po zajtrku vožnja do znamenitega pravoslavnega samostana Ostrog iz 17. stoletja, ki je vklesan v živo skalo in je najbolj pomembno versko središče v Črni Gori. Zgrajen je bil v čast sv. Vasilija Ostroškega, ki tudi pokopan v samostanu. Samostanu oz. relikvijam sv. Vasilija pripisujejo zdravilne moči, zato je tudi eden najpomembnejših samostanov Črnogorcev. Po ogledu se bomo odpeljali do največjega jezera na Balkanu, nacionalnega parka Skadarsko jezero, ki se lahko pohvali z zadnjim prebivališčem pelikanov, največjim ptičjim rezervatom v Evropi in z enim zadnjih sladkovodnih močvirij v Sredozemlju. Po želji se bomo z ladjico popeljali po Skadarskem jezeru. Po končani vožnji si bomo lahko privoščili kosilo (doplačilo). Ustavili se bomo v Rijeki Crnojevića, nekdanji prestolnici črnogorske srednjeveške države, vožnja mimo Virpazarja do hotela. Večerja in nočitev.

4. DAN: ČRNA GORA-STON/SPLIT-LJUBLJANA

Po zajtrku slovo od Črne gore. Vožnja mimo Dubrovnika in Elafitov do Stona, obzidanega mesteca na polotoku Pelješac. Mesto se ponaša s kar šest kilometrov dolgim obzidjem, ki je nekdaj ščitilo soline pred vpadi tujih ljudstev. Postanek za sprehod po mestu in prosto za pokušino odličnih stonskih klapavic ali ostrig. Nadaljevanje vožnje po avtocesti skozi Dalmacijo, če bo mogoče in bo čas dopuščal še  krajši postanek v Splitu za sprehod po splitski rivi in za krajši ogled znamenite Dioklecijanove palače. Vožnja mimo Plitvic v Slovenijo, kamor je predviden prihod v nočnih urah.

Podrobnosti o ponudniku

M & M TURIST d.o.o. Ljubljana

Ulica Gledališča BTC 10
1000 Ljubljana
Slovenija

01 244 25 30
Po 1nadan kupon na Petrol ali Pošto

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.

Prikaži prevzemno kodo
Brezplačno tiskanje 1nadan kuponov
Svoj kupon lahko brezplačno stiskaš na eni izmed 150 Printbox lokacij.
Več o Printbox storitvi
Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*

Vključeno bivanje otroka do 11,99 let!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju

Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Popoln oddih s polpenzionom v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju

Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Moravske Toplice, Slovenija

FIRST MINUTE POLETJE za 2 osebi v Hotelu Ajda 4* v Moravcih

Ugodje v objemu ajdovih luščin! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Lovran, Hrvaška

Popoln wellness oddih v Villi Eugenia 4*

Sproščanje v srcu Kvarnerja!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 1
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Mini detox paket v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!