-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Ostali hoteli
Uživanje ob jezeru Como! - 60 % na 2-dnevni All inclusive oddih v Italiji za 2 osebi: 1x nočitev s polnim penzionom (zajtrk + kosilo + večerja + vse pijače) + neomejena uporaba bazena v Grand Hotelu Britannia Excelsior*** v Cadenabbii!
Plačajte 99 € za lagoden počitek in sprostitev dvoje v hotelu ob jezeru, samo dobrih 70 km od Milana, v vrednosti 250 €!
Dobrodošli na obalo čudovitega jezero Como v Italiji!
Če želite bivati 2 noči, KLINITE SEM!
Grand Hotel Britannia Excelsior leži na bregu jezera, nasproti polotoka Bellagio, in ponuja edinstven pogled na osrednji del jezera Como. Hotel, ki stoji že od začetka leta 1900, s 3 zvezdicami ponuja elegantno vzdušje s čudovitim pogledom na jezero, okusno kulinariko, 197 prostornih sob in odlične storitve s toplo italijansko gostoljubnost. Gostje lahko uživajo sproščujoče počitnice v čarobni pokrajini jezera Como in zanimivosti v okolici.
Hotel je v idealno izhodišče za obiske znane Ville Carlotte, Mayer Parke in Lido v Tremezzo, poleti pa popularno za kopanje. Uživajte v eleganci in sodobnem udobju!
Hotelska jedilnica je opremljena s freskami in obnovljena, tako da lahko občutite duh 19. stoletja z vsemi udobjem restavracije 21. stoletja. Osrednji bar je odprt od 8. ure zjutraj do polnoči, v baru Lido pa si privoščite koktejl s panoramskim razgledom.
Uživali boste v velikem vrt za prijetne sprehode, novem bazenu in krasni plaži. Dodatne storitve (proti plačilu): 24-urna recepcija, menjalnica, pralnica, organizacija izletov, postrežba v sobi, najem avtomobila, prevoz na letališče, brezplačen brezžični internet v preddverju, avtomat za pijačo in prigrizke, dvigalo.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah
Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Krasen poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
Poletne počitnice v Vrsarju!
[FLASH SALE!] poznopoletni termalni oddih v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 6,99 in 2. otrok do 12,99 GRATIS! Vrednost kupona je 44,00 €. Razliko 175,00 € do polne cene (219,00 €) plačate direktno ponudniku.
All inclusive oddih v Arba Resortu 4*, Valamar Collection, na Rabu
Družinska oaza na smaragdni obali Raba! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!