-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Dalmacija
Čarobni otok na severu Dalmacije! SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 osebi v Hotelu Ana 3*, tik ob plaži na privlačnem Murterju: 2x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi z balkonom ali teraso in panoramskim pogledom na morje + domače vino ob večerji prvi dan + wi-fi in parking!
Ne spreglejte vseh aranžmajev in terminov do 31. 3. 2020 med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Hotel Ana je hotel s tremi zvezdicami, ki razpolaga s 56 ležišči, kjer boste preživeli sproščene dni v naravnih lepotah otoka Murterja. V hotelu vas pričakujejo sobe, idealne za pare in družine.
Vse sobe imajo veliko teraso s panoramskim razgledom na Kornate.
Murter je severnodalmatinski otok, ki je s kopnim povezan z dvižnim mostom v mestu Tisno. Površina otoka je 17,58 km2. Na otoku je več naselij - Betina, Tisno, Jezera in Murter, ki je tudi največje in najstarejše mesto na otoku. Prebivaci otoka se že od nekdaj ukvarjajo s poljedelstvom (gojenje oljk in vinske trte) ter ribištvom. Otok je zelo razvejan, tako da ima številne uvale, ki so igrale pomembno vlogo v širitvi naselij in razvoju turizma.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Wellness oddih s polpenzionom v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Autumn time out v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Zimski ALL INCLUSIVE oddih v Alm-Resortu Frühauf 4* v Avstriji
1 otrok do 10 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
[FLASH SALE!] Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Smučarska vozovnica z malico za smučarski center Kope
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij smučarskih vozovnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!




