Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Umag 4* z notranjim bazenom in wellnessom!
Hotel lociran samo nekaj korakov od plaže v hotelu Umag, kjer so storitve prilagojene kolesarjem, saj so v okolici številne kolesarske poti. Po aktivnostih se sprostite v bazenskem kompleksu ali wellnessu.
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Parentium 4* z notranjim bazenom v Poreču!
Hotel se skriva v globoki senci borovcev v resortu Zelena s pogledom na zaliv, ki vas bo naravnost osupnil. Plaža je v neposredni bližini hotela, sprostite pa se lahko v wellness in SPA centru!
JESEN! Oddih s polpenzionom v Residence Umag 4* z notranjim bazenom in savnami!
Residence Umag svojim gostom nudi sobe s 4 zvezdicami, visoko raven kakovosti in tudi kakšno dodatno udobnost. Na voljo je notranji sladkovodni bazen ter wellenss center.
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Molindrio 4* z bazenom in wellnessom!
Hotel s 4 zvezdicami v Poreču bo dvignil vašo počitniško izkušnjo na višjo raven. Vključen polpenzion, za otroke pa je na voljo notranja otroška igralnica.
JESEN! Oddih s polpenzionom v Garden Suites Umag 4* z bazenom in savnami!
Nedavno odprti Garden Suites Umag se raztezajo ob plaži in sprehajalni poti, ki pelje vse do centra Umaga. Sredi borovcev in na lepo pokošeni travi so moderni apartmaji. Gostom je na voljo notranji bazen in wellness!
JESEN! Oddih s polpenzionom v prenovljenem hotelu Pelegrin 4* v Umagu!
Popolnoma prenovljen hotel Pelegrin, kjer se sodobno udobje sreča s čari Jadrana, vas bo navdušil s svetlo in živahno notranjostjo ter udobnimi sobami. Na voljo je uporaba notranjega bazena in SPA-ja!
JESEN! Oddih s polpenzionom v kolesarskem hotelu Mediteran 3* v Poreču!
Hotel je del Plava Resorta v Poreču. Pogled na cedrov in hrastov gozd obdaja smaragdno zeleni zaliv na južni strani.
JESEN! Oddih s polpenzionom v šarmantnem hotelu Materada 3* v Poreču!
Hotel je znan po svojem šarmu in edinstvenem vzdušju, lepi okolici ter parku. Primeren tudi za ljubitelje kolesarjenja.
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Istra 3* s parkom palm v Poreču!
Hotel gleda na čudovito uvalo in se nahaja nedaleč od Poreča na osrednji lokaciji v Zelena Resortu, ki je odlična baza za raziskovanje celotne okolice. Resort nudi vse, kar potrebujete za enostaven in sproščen oddih.
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Albatros 4* obdanim z zelenjem v Poreču!
Hotel Albatros se nahaja v resortu Zelena nekaj kilometrov stran od centra mesta Poreč. V bližini hotela se nahaja tudi otroško igrišče.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Istra
Oddih za 2 osebi v hotelu Umag 4* Plava Laguna v Umagu: 1x nočitev s polpenzionom v klasični 2+1 sobi + 1 otrok do 4,99. leta gratis + uporaba notranjega bazena + uporaba wellnessa s savnami in whirlpoolom + uporaba fitnesa + brezplačna shramba za kolesa!
Hotel lociran samo nekaj korakov od plaže v hotelu Umag, kjer so storitve prilagojene kolesarjem, saj so v okolici številne kolesarske poti. Hotel nudi notranji bazen in wellness!
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.

Hotel Umag Plava Laguna ima 217 sob v 4 nadstropjih z dvigalom, tv prostor, otroško igrišče, trgovino s spominki in časopisi.
Klasična sodobno urejena soba je površine približno 23,50 m2, ponuja zakonsko ali dve ločeni postelji nameščeni ob oknu, iz katerega se razprostira pogled na mediteranski park, ki obdaja hotel. Vse sobe so klimatizirane in imajo kopalnico s kadjo in sušilnikom za lase, brezplačen Wi-Fi, SAT TV, telefon z možnostjo direktnih klicev in sef.
V hotelu je samopostrežna restavracija s show-cookingom. Z doplačilom sta na voljo še a la carte restavracija León d'Or in Aperitiv bar.
V wellness centru Istrian Relax Village se lahko sprostite v masažnem bazenu s podvodno masažo, whirlpoolu 'modra jama', prostorih za sproščanje s pogledom na morje in finski, rimski ter istrski biosavni z vonjem sivke, kadulje in rožmarina. Z doplačilom si lahko privoščite še lepotne tretmaje in masaže.
V hotelu je notranji sladkovoden bazen s Snack barom na bazenu.
Hotelsko ponudbo dopolnjujeta sladkovodni zunanji bazen s prostorom za sončenje in sladkovodni bazen za otroke in dojenčke. Na voljo je tudi povsem nov in super atraktiven kompleks Punta Pool, ki vključuje tri bazene, bazen za plavalce s hidromasažnim delom in slapom, otroški bazen s tobogani in vodnimi atrakcijami in pokrit Baby bazen za najmlajše. V kompleksu so tudi Spray park z zabavnimi brizgami in vodnimi igračkami, otroško igrišče in Game Room z igrami, kot so Play station, air hockey in namizni nogomet.
Betonska plaža je 50 m oddaljena od hotela. Ob plaži je tudi Beach bar.
Z doplačilom so na voljo tenis tereni s šolo tenisa in športi na vodi (jadranje na deski, parasailing, banana ladja, pedaline, sandoline, jadrnica, kanu, motorni čoln in čoln na vesla). Pričakuje vas tudi Bike point Garden Istra, ki nudi strokovno podporo za kolesarjenje po cestah in mountain bike stezah, kolesarske turiste in rekreativce. Tu si lahko izposodite mehansko ali električno kolo z vso dodatno opremo, poiščete kolesarske zemljevide, pridobite informacije o kolesarskih itinerarjih, na voljo pa je tudi storitev pranja in čiščenja vašega ljubljenčka na dveh kolesih.
Ekipa Activities & Experience Team skrbi, da kar najlepše preživite svoj čas ter doživite nove in nepozabne izkušnje, o katerih boste pripovedovali vsem, ko se vrnete domov. Otroški programi so na voljo za otroke od 4 do 12 let, pričakuje jih tudi Play room - igralnica z igralno opremo za otroke in mladostnike. Odrasle pa pričaka joga, pilates, aquaerobic, aquazumba ter večerni program z živo glasbo in show programi.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Čiščenje zobnega kamna v ordinaciji Sani Dental v Domžalah
Čiščenje zobnega kamna je priporočljivo vsakih 6 mesecev.
Celodnevno kopanje in kosilo v kopališču Vespasianus, GH Primus 4*sup Terme Ptuj
Obilica užitkov in doživetij v slogu antičnega Rima!
Praznično wellness razvajanje s cimetom v Hotelu Silvester 3*
Praznični paket z vonjem cimeta za nepozabno sprostitev v dvoje!
Menjava pnevmatik v Domžalah
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije previjačenja in menjave pnevmatik - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
60-minutna klasična oz. švedska masaža telesa
Prepustite se nežnim, a učinkovitim dotikom in doživite klasično masažo, ki že stoletja velja za temelj dobrega počutja!
Permanentno lakiranje nohtov v Studiu Shine v Ljubljani ali Domžalah!
V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije - ne spreglejte med dodatnimi možnostmi!