-
Prikaži vse iz kategorije:
- Letališče Gradec
- Španija
- Tenerife
Počitnice z letalom v apartmajih Pez Azul 3* v Puerto de la Cruz na Tenerifih v Španiji: 7x nočitev za 1 osebo v studiu 2 + letalski prevoz iz Gradca + transfer od letališča do hotela in nazaj + uporaba zunanjega in otroškega bazena!
Apartmaji Pez Azul so ravno pravi za tiste, ki si želijo mirnega oddiha na sončnih Tenerifih. Na voljo sta zunanji in otroški bazen.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Apartmaji Pez Azul so ravno pravi za tiste, ki si želijo mirnega oddiha na sončnih Tenerifih. Na voljo je 135 apartmajev, od centra mesta so oddaljeni približno 1 km. V apartmajih sta na voljo 2 dvigali, prilagojeni so tudi invalidom. Trgovine so od hotela oddaljene približno 1 km, najbližji bari in restavracije so oddaljeni približno 450 m, najbližja diskoteka je oddaljena približno 550 m, avtobusno postajališče je cca 300 m stran od apartmajev.
Studio je velik približno 30 m2 in ima posteljo, kopalnico s kadjo in sušilcem za lase, SAT TV, mizo z dvema stoloma ter telefon. Kuhinja je opremljena s hladilnikom, mikrovalovno pečico in kuhalnikom za kavo oz. čaj. Sef je na voljo z doplačilom.
Z doplačilom je na voljo restavracija s samopostrežnim zajtrkom, kosilom in večerjo. Na voljo je bar v lobiju ter bar na terasi ob bazenu.
Na voljo sta 2 sladkovodna bazena, eden od njih je otroški. Na voljo so tudi ležalniki in senčniki, osvežite pa se lahko v baru ob bazenu.
Peščeno kamnita plaža je od apartmajev oddaljena približno 700 m.
Z doplačilom je na voljo tenis. Igrišče za golf pa je od apartmajev oddaljeno približno 2 km.
Puerto de la Cruz se nahaja severno od Tenerifov, je eno glavnih turističnih središč otoka. Je pionir turističnega razvoja na Tenerifih, saj ima dolgo tradicijo na tem področju, ki sega v konec 19. stoletja in z ustanovitvijo toplic, kjer danes stoji Hotel-Casino Taoro. Danes mesto poznamo kot veliko turistično središče, zahvaljujoč izjemnim pogojem, ki jih samo mesto nudi: odlična klima, čudovita vulkanska obala in neprimerljiva pokrajina doline Orotava.
Tenerifi je eden od Kanarskih otokov, znan tudi kot Otočje sreče. Zakaj? Spomladansko podnebje, vulkanska pokrajina, sproščujoče plaže, restavracije, kjer se srečujeta vrhunska kulinarika in tradicija, ter številna posebna prenočišča obiskovalcem vedno pričarajo nasmeh na obraz.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Krasen zimski oddih ob morju!
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarski božič v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarsko praznovanje: silvestrovo v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli!
Zimski oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!
Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Čudovit oddih za 2 osebi v hotelu Cittar 4* v Novigradu
Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 163,00 € do polne cene (199,00 €) plačate direktno ponudniku. Hotel se nahaja med samim obzidjem in kulturno-zgodovinskimi zakladi mesta Novigrad v Istri!




