Kamp Veli Jože, Savudrija: 2-dnevni oddih, glamping | 1nadan.si

Dopust na hrvaški obali! Super cena za čudovit 2-dnevni oddih v kampu Veli Jože pri Savudriji: 1x nočitev v Glamping Sunflower šotoru deluxe za do 5 oseb (35 m2) + posteljnina + brezplačno parkiranje in wi-fi!

Doživite neverjetno izkušnjo glampinga! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Kamp Veli Jože, Savudrija: 2-dnevni oddih, glamping
Kamp Veli Jože, Savudrija: 2-dnevni oddih, glamping
Kamp Veli Jože, Savudrija: 2-dnevni oddih, glamping
Kamp Veli Jože, Savudrija: 2-dnevni oddih, glamping
66,50€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Kamp Veli Jože se nahaja na najbolj zahodnem delu istrskega polotoka, v neposredni bližini Savudrije, le 10 km od slovensko-hrvaške meje. Kamp ima skoraj 2 km dolgo skalnato plažo in manjšo prodnato plažo. V kampu sta trgovina in restavracija.
Zaradi bližine zgodovinskih in kulturnih destinacij v Istri lahko svoj oddih popestrite z izleti po notranjosti polotoka ali ob obali. Lokacija je tudi idealna za ljubitelje športov, kot so kolesarjenje, pohodništvo in tek, in seveda različnih vodnih športov. Zaradi prijetnega podnebja, naravnih lepot, kulturnih znamenitosti in gostoljubnih domačinov je Savudrija popolna destinacija za odkrivanje neprekosljive Istre.

Oprema šotora:
•  Kuhinja, kopalnica, zakonska soba in otroška soba
•  V kuhinji: pomivalno korito s toplo vodo, štedilnik, hladilnik z zmrzovalno skrinjo, grelnik vode, kavni aparat, mikser, ves pribor in posoda ter jedilni kot
•  V Kopalnici: tuš in umivalnik (topla voda) in WC
•  Elektrika v celotnem šotoru
•  2 ločeni spalnici (ena z zakonsko posteljo in ena z zakonsko posteljo s pogradom)

Delux tent je novejši in modernejši tip šotora. Ima lepšo in bolj kvalitetno zunanjost (kakovostno boljšo izolacijo proti soncu, vetru in dežju), več pohištva in odlagalnih poličk v kuhinji, ter bolje opremljeno kuhinjo, zasebni sef in ventilator za vroče poletne dni.

Šotor ima v celoti lesen in ročno izdelan interier in pohištvo. Velikost šotora 35 m2, od tega terasa 5 m2. Od morja je oddaljen cca 150 m. Primeren za do 5 oseb.

Aktivnosti: kamp z igrišči za otroke, restavracijami, trgovinami, pekarno, igrišča za tenis, golf, odbojko na plaži, možnost najema koles, paintball, blizu se nahaja pribljubljena Istralandija ...

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 6
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju

Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!

Super cena
Oseb: 1
Gardaland,Italija

Vstopnica za nepozabni Gardaland

Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Opatija, Hrvaška

Nepozaben oddih s polpenzionom za 2 osebi v hotelu Bristol 4* v Opatiji

Popoln odklop od sivega vsakdana v mondeni Opatiji!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Ptuj, Slovenija

Nepozabni glamping oddih v pravih vinskih sodih na Ptuju

Oddih v vinskem sodu, kopanje v termalni vodi in vključena pijača ob večerji!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Moravske Toplice, Slovenija

Sproščen oddih s polpenzionom v Hotelu Termal 4* v Termah 3000, Moravske Toplice

POLETNE POČITNICE!

Vključena pijača ob večerji! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!