SUPER CENA za idilični morski oddih za 2-4 osebe (2-3 odrasle osebe ali 2 odrasla in 2 otroka) v Fontana Resortu v Jelsi na Hvaru: 2x nočitev v enosobnem Vintage apartmaju 2+2 + uporaba 2 zunanjih bazenov z morsko vodo in ležalnikov ob bazenih + brezplačen Wi-Fi in parkiranje!
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite.
- Kuponi so unovčljivi do 14. 6. 2026 (odhod).
- Obvezna predhodna rezervacija preko e-maila: [email protected]. Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona (glede na razpoložljivost).
- Obvezna doplačila: 1,80 €/osebo/noč za turistično takso, otroci 12-17,99 let plačajo 50 % zneska turistične takse, otroci do 11,99 let ne plačajo turistične takse.
- Možna doplačila: 28 €/odraslo osebo/dan za polpenzion, 14 €/otroka 3-11,99 let/dan za polpenzion; 5 €/dan za otroško posteljico.
- Hišni ljubljenčki so dovoljeni z doplačilom 8 €/ljubljenčka/dan.
- Ponudba vsebuje: idilični morski oddih za 2-4 osebe (2-3 odrasle osebe ali 2 odrasla in 2 otroka) v Fontana Resortu v Jelsi na Hvaru: 2x nočitev v enosobnem Vintage apartmaju 2+2 + uporaba 2 zunanjih bazenov z morsko vodo in ležalnikov ob bazenih (omejeno število) + brezplačen Wi-Fi in parkiranje.
Odkrijte otok Hvar
Jelsa vas vabi s kristalno morsko vodo, vinsko trto, eko farmami in polji sivke!
FONTANA RESORT
Naselje leži na robovih Jelse, obdano z dolgo, sončno, skalnato in prodnato obalo. Fontana Resort je cenovno ugodna izbira za potnike, ki iščejo sproščeno zavetje v mirnem in intimnem okolju z direktnim dostopom do morja in plaže, nahaja pa se tudi v neposredni bližini lokalnih trgovin, restavracij in klubske scene Jelse.
Naselje iz bara ob bazenu in restavracije ponuja krasen razgled na Jadransko morje, na Hvar in Brač. Namestitvene enote naselja zajemajo hotelske sobe in velike dvosobne apartmaje, namenjene kratkemu ali daljšemu bivanju.
Apartmaji so razmeščene v več paviljonov v borovem gozdu, primerne za manjše družine in pare, ki iščejo cenovno ugodno kratkoročno bivanje na hvarskem otoku.
ENOSOBNI VINTAGE APARTMA - FONTANA RESORT ima 1 spalnico z zakonsko posteljo (160x200 cm), dnevni prostor z raztegljivim ležiščem, kuhinjo, kopalnico s toaleto in teraso/balkon. Velik je 48 m2 in primeren za 2-4 osebe.
Podrobnosti o ponudniku
Jelsa 94
21465 Jelsa
Hrvaška
Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.




