Jesen v Crikvenici! SUPER CENA za mega morski oddih za 2 osebi v Hotelu Crikvenica****: 2x nočitev s polpenzionom v superior sobi z balkonom + pijača dobrodošlice + Wi-Fi!
Napolnite si baterije in se naužijte morskega zraka!
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. Kuponi so združljivi za podaljšanje bivanja po predhodnem dogovoru s ponudnikom.
- Kuponi so unovčljivi do 21. 10. 2025 (odhod).
- Obvezna predhodna rezervacija takoj po plačilu kupona preko e-maila: [email protected]. Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
- Obvezno doplačilo: turistična taksa 1,50 €/osebo/dan; otroci 12-17,99 let 1,25 €/osebo/dan; otroci do 11,99 let so opravičeni plačila turistične takse; zavarovanje 0,50 €/osebo/dan.
- Možna doplačila: parkiranje (do zapolnitve parkirnih mest) 15 €/noč.
- Ugodnosti za otroke: en otrok do 4,99 let v postelji s starši biva brezplačno; en otrok 3-11,99 na osnovnem ležišču v sobi z eno odraslo osebo 30 % popusta. Dvoposteljne sobe z dodatnim ležiščem (Comfort) niso na voljo.
- Prijava od 14.00, odjava do 11.00. Možnost zgodnje prijave in pozne odjave po predhodnem dogovoru s ponudnikom in glede na razpoložljivost.
- Ponudba vsebuje: morski oddih za 2 osebi v Hotelu Crikvenica****: 2x nočitev v Superior sobi z balkonom (možnost brezplačne nadgradnje v sobo višje kategorijie, glede na razpoložljivost) + polpenzion + 1x pijača dobrodošlice + Wi-Fi.
Hotel Crikvenica stoji pičlih 50 m od morja, na glavni promenadi, obdan s številnimi trgovinicami in kavarnami, blizu vseh pomembnejših dogodkov, ki vas pričakujejo v Crikvenici.
Popolnoma preurejene in skrbno opremljene sobe in apartmaji tvorijo recept za popoln oddih. Superior sobe niso izjemno priljubljene pri gostih le zaradi prijetnega in sproščujočega vzdušja in udobne postelje, ki zagotavlja trden spanec. Večina sob je obrnjena na morsko stran, vsaka ima balkon in kopalnico s tušem.
Vsebina sobe:
- spalnica z zakonsko posteljo
- kopalnica s tušem ali s tušem/kadjo
- fen
- brezplačen wi-fi
- klima
- LCD Smart TV
- Sef v sobi
- Minibar (doplačilo)
Podrobnosti o ponudniku
Strossmayerovo šetalište 8
51260 Crikvenica
Hrvaška

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.

Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
55-minutna klasična tajska masaža z aromatičnimi olji
Popolna sprostitev za telo in duha!
60-minutna vstopnica za igralnico ZUMMA Kids
ZUMMA Kids – najbolj zumastična igralnica v Ljubljani na 2000 m²! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pregled kožnih znamenj z dermatoskopom
Poskrbite za svoje zdravje!
Sprostitev z masažo, savno in kopanjem v Wellnessu Živa na Bledu
Wellness z rajskim razgledom na Bled!
Sprostitev in Harmonija: Ayurvedska masaža v Biotermah
Pristno in edinstveno doživetje Ajurveda wellnessa in terapij v hotelu Bioterme! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!