- Potovanja (566)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Glamping in kampiranje
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Poletne počitnice
- Istra
Dopust na hrvaški obali! Super cena za čudovit 2-dnevni oddih v priljubljenem kampu Aminess Maravea Camping Resort v Maredi pri Novigradu: 1x nočitev v Glamping Sunflower šotoru regular za do 5 oseb (35 m2) + posteljnina + brezplačno parkiranje in wi-fi!
Ne spreglejte vseh terminov in tipov šotorov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Obiščite Kamp Mareda 4* na istrski obali, ki ga obkrožajo vinogradi in oljčni nasadi.
Oprema šotora:
• Kuhinja, kopalnica, zakonska soba in otroška soba
• V kuhinji: pomivalno korito s toplo vodo, štedilnik, hladilnik z zmrzovalno skrinjo, grelnik vode, kavni aparat, mikser, ves pribor in posoda ter jedilni kot
• V Kopalnici: tuš in umivalnik (topla voda)
• Elektrika v celotnem šotoru
• Zakonska soba z zakonsko posteljo dimenzij 140 x 190 cm in omaro, ter nočnimi poličkami
• Otroška soba ima pograd in samostojno posteljo dimenzij 90 x 190 cm
Šotor ima v celoti lesen in ročno izdelan interier in pohištvo. Velikost šotora 35 m2, od tega terasa 5 m2. Od morja je oddaljen cca 150 m. Primeren za do 5 oseb. Šotori se nahajajo v Kampu Mareda Novigrad, ki vsekakor sodi med bolj priljubljene destinacije v okolici in tudi širše.
Aktivnosti: kamp z bazeni, igrišči za otroke, restavracijami, trgovinami, pekarno, igrišča za tenis, golf, odbojko na plaži, možnost najema koles, paintball, blizu se nahaja pribljubljena Istralandija ...
Ne spreglej ostalih super ponudb
POMLAD! Oddih s polpenzionom v hotelu Natura 4* na Rogli z neomejenim savnanjem!
V hotelu se prepletata tradicija in sodobnost, goste pa očarajo čudoviti razgledi, ki se odpirajo s teras. Dodana vrednost hotela sta neposredni dostop na smučarsko tekaške proge ter rolkarsko stezo.
POMLAD! Oddih v hotelu Planja 4* na Rogli neomejenim vstopom v notranji bazen!
Hotel Planja je odlična izbira za aktiven oddih, poslovno srečanje ali sprostitev. Hotel se nahaja v glavnem hotelskem kompleksu na Rogli.
POMLAD! Oddih v hotelu Rogla 3* Superior s kopanjem v hotelskem bazenu!
Hotel Rogla se nahaja v isti zgradbi kot hotel Planja, zato boste tudi tu doživeli aktivne počitnice ali kakovosten oddih.
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Oddih s kopanjem v apartmaju Lux Plus 4* v Termah Čatež
Preživite krasno pomlad v prijetnem apartmaju in s kopanjem v zimski Termalni rivieri!
Termalni oddih s hišnim ljubljenčkom GH Sava 4* sup, ali Hotel Zagreb 4*
Privoščite si sproščujoč oddih v objemu termalne oaze, kjer so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki



