- Potovanja (498)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Poletne počitnice
- Opatija in Kvarner
Fantastičen morski oddih! SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 osebi v slikovitem Novem Vinodolskem: 2x nočitev s polpenzionom (zajtrk in večerja) v sobi hotela Villa Ema 3* s pogledom na vrt ali morje + wi-fi in parking!
Ne spreglejte vseh aranžmajev v hotelu Ema 3* med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Hotel Ema stoji na mirni lokaciji, le 50 m od plaže in dolge promenade ter 300 m od središča kraja Novi Vinodolski. Obdan je s sredozemskim rastlinjem in ponuja restavracijo ter sobe s satelitsko TV in z brezplačnim brezžičnim internetom.
Vse sobe imajo tapecirana tla, predel s sedežno garnituro, prostorno garderobo, standardna oprema v zasebni kopalnici pa vključuje kad, sušilec za lase in brezplačen toaletni pribor.
V hotelski restavraciji strežejo tradicionalne hrvaške in sredozemske specialitete, dnevno sveže ribe, rake ter školjke.
Le nekaj korakov stran je na voljo brezplačno javno parkirišče, najbližji supermarket se nahaja 100 m od hotela, do avtobusne postaje pa je 300 m.
Živahno mesto Crikvenica je oddaljeno 10 km po državni cesti E65, do Reke pa je 45 min vožnje.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih v POPOLNOMA NOVEM Visula Hotel & Spa 4* v Medulinu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini in opcije bivanja, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
All inclusive oddih v Arba Resortu 4*, Valamar Collection, na Rabu
Družinska oaza na smaragdni obali Raba! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



