- Potovanja (461)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Krompirjeve počitnice
- Poletne počitnice
- Dalmacija
SUPER CENA za krasen 3-dnevni oddih za 2 osebi v Scala Bed&Breakfast 4* v Vodicah: 2x nočitev z zajtrkom v standardni dvoposteljni sobi (možnost brezplačne nadgradnje v superior sobo glede na razpoložljivost) + zasebno koriščenje wellnessa + wi-fi in parking!
Zagotovite si nepozabne počitnice v Dalmaciji! Ne spreglejte vseh terminov bivanja, tudi čez POLETNE POČITNICE in vse do 31. 12. 2020!
B&B / RESTAVRACIJA Scala **** stoji v centru Vodic. Ta ekskluzivna nepremičnina nudi izjemno doživetje in nepozaben oddih v srcu jadranske obale.
Scala Bed&Breakfast stoji le 9 km od trdnjav srednjeveškega mesta Šibenika z visokimi kamnitimi hišami, ulicami, cerkvami in samostani ter katedralo Sv. Jakova, ki je na Unescovem seznamu svetovne kulturne dediščine. Lokacija je tudi le 40 minut vožnje od več najlepših nacionalnih parkov in manj kot uro vožnje od Splita in Zadra.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Poletje v udobju Hotela Zdraviliški dvor 4* v čudovitih Rimskih toplicah
Razkošno razvajanje v hedonističnem stilu starih Rimljanov! Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda!
Morski oddih v hotelu Rivijera 3* v mestecu Starigrad-Paklenica
Vrednost kupona je 75,00 €. Razliko 300,00 € do polne cene (375,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletni oddih v mobilni hiški v Campsite & Holiday Resort Medveja 3*
Pristne morske dogodivščine samo 200 m od plaže!
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Poletne počitnice s polpenzionom v idiličnem Hotelu Krvavec 3*
Popolne poletne počitnice v čudovitem hotelu, okoli katerega je veliko krasnih pohodniških poti, v ponudbo pa je vključen tudi najem električnih koles! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!



