Vila Dolce Vita 4*, Vrulje: vila z bazenom pri Šibeniku | 1nadan.si

SUPER CENA za nepozabne počitnice za 4 osebe z razgledom na Prokljansko jezero: 4-dnevni najem (3x nočitev) počitniške hiše z bazenom Dolce Vita 4* + posteljnina in brisače + wi-fi in parking!

Preživite popoln poletni dopust ob izlivu Krke v morje, v elegantno in moderno opremljeni hiši z lastnim bazenom! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Vila Dolce Vita 4*, Vrulje: vila z bazenom pri Šibeniku
Vila Dolce Vita 4*, Vrulje: vila z bazenom pri Šibeniku
Vila Dolce Vita 4*, Vrulje: vila z bazenom pri Šibeniku
Vila Dolce Vita 4*, Vrulje: vila z bazenom pri Šibeniku
295,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Novozgrajena počitniška hiša z zasebnim bazenom vam ponuja vse za popoln užitek in sprostitev. K temu prispeva tudi njena lokacija v mirni okolici Šibenika, v mestu Vrulje, na sami obali Prokljanskega jezera, nedaleč od Nacionalnega parka Krka. Na razpolago vam je celotna hiša s 100 m2 bivalne površine, idealna za 4 osebe in hišnega ljubljenčka. Hiša je moderno projektirana in temu primerno tudi opremljena. V pritličju so ena spalnica z zakonsko posteljo, kuhinja, kopalnica in dnevna soba z jedilnico. Iz pritličja je izhod na bazen in zunanjo teraso z ležalniki, vrtno garniture in  zunanjim tušem in žarom. V prvem nadstropju, kamor vodijo stopnice, je odprta galerija z dvema enojnima posteljama in kotiček s foteljem za branje in sprostitev. Z galerije je izhod na zunanjo teraso z vrtno garnituro in razgledom na morje. Celotna hiša ima krasen razgled na jezero in morje.

Vrulje je majhno mesto v Bilicah (Šibeniku). Od centra Šibenika je oddaljeno le 8 minut vožnje. Posebnost kraja je neokrnjena narave na sami obali Prokljanskega jezera, kjer se v morje izliva tudi reka Krka, ob kateri je najbolj obiskani nacionalni park na Hrvaškem, NP Krka. Ta je od hiše Dolce Vita oddaljen le 10 minut vožnje z avtombilom. Dostop do NP Krka je možen tudi po morski poti in ponudnik vam z doplačilom nudi tudi možnost zasebnega izleta z gliserjem do Skradina, ogled parka in po vrnitvi kosilo v eni od restavraciji v krasnih skritih uvalah Prokljanskega jezera. V Vruljah je možno tudi kopanje v jezero na urejenih plažah z zunanjimi tuši.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!

Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rabac, Hrvaška

Krasen jesenski oddih v hotelu Hedera 4* v Rabcu

2 otroka do 9,99 let GRATIS!

Jesenske počitnice v Rabcu!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rovinj, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*

Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Topolšica, Slovenija

[FLASH SALE!] Družinske počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica

1. otrok do 6,99 GRATIS! Vrednost kupona je 40,00 €. Razliko 159,00 € do polne cene (199,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Mala Nedelja, Slovenija

Edinstveno glamping razvajanje v Sončni dolini Bioterme v Mali Nedelji

Preživite nepozabne, sproščujoče dneve, odmaknjeni od mestnega vrveža! Idealna izbira za družine! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!