- Potovanja (549)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Terme
- Šolske počitnice
- Slovenska Obala
- Terme Čatež
- Apartmaji Slovenija
- Hoteli Slovenija
- Prvomajske počitnice
Pobeg na Obalo! SUPER CENA za 3-dnevni oddih v apartmajih Residence Marina 4* v Portorožu: 2x nočitev za do 5 oseb v apartmaju Classic + 3-dnevno kopanje v Aquaparku Žusterna v Kopru + 1x vstop v Svet savn za odrasle osebe (2h) v sklopu hotela Žusterna!
Pobegnite pred vrvežem vsakdana in se s prijatelji predajte šumenju valov. Ne spreglejte vseh aranžmajev (kar do 21. 5. 2020) med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pogled iz apartmajev Residence Marina seže do bližnjega Portoroža, objame zasanjan kraški svet in zdrsne daleč do obzorja, kjer se stikata modrina neba in neskončno valovanje morja.
Prefinjena mediteranska arhitektura in izbrana notranja oprema apartmajev zagotavljata gostom miren in sproščen oddih. Priporočajo jih vsem, ki želite uživati v svobodi namestitve za dan ali več, za športne priprave ali poslovna srečanja.
Opis in oprema apartmaja Classic (velikost 67 m2):
- prostoren dnevni prostor s kuhinjo (štedilnik, pomivalni stroj, hladilnik, mikrovalovna pečica, toaster, posoda, jedilni pribor)
- spalnica s francoskim ležiščem in možnostjo namestitve 1 pomožnega ležišča
- možnost namestitve 2 pomožnih ležišč (trosed) v dnevni sobi
- možnost namestitve otroške posteljice
- dve kopalnici (kad / prha)
- terasa
- klima
- videofon
- telefon
- priključek za internet
- dva LCD TV sprejemnika s kabelskimi programi
V garaži apartmajskega naselja je na voljo varovan parkirni prostor.
Aquapark Žusterna v Kopru, največji vodni park na slovenski obali
Vse dni v letu vas pričakuje bazenski kompleks Aquapark Hotela Žusterna s pestro izbiro vodnih užitkov na 1.200 m² površin notranjih in zunanjih bazenov z morsko in sladko vodo.
Žarki mediteranskega sonca vas bodo obsijali v zunanjih bazenih. V pokritih notranjih bazenih pa poskrbijo za zabavo vseh generacij 365 dni v letu.
Šumenje morja, neskončna modrina neba, ponudba savn – užitek je popoln
Svet savn v Aquapark Hotelu Žusterna v Kopru vam ponuja: suho savno – Finsko, parno savno s soljo – Turško, ki naravno očisti kožo in sprosti mišice in infrardečo savno; relaksacijski prostor za popolno sprostitev; mineralni bazen; hladni bazen in whirlpool; Laconium - ogrevana ležišča, ki s postopnim segrevanjem sprožijo povečano potenje in čiščenje ter razstrupljanje telesa.
Ne spreglej ostalih super ponudb
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku
Otrok do 10. leta gratis! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Romantični pobeg za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 75,80 €. Razliko 424,00 € do polne cene (499,80 €) plačate direktno ponudniku.
Prijeten oddih v apartmajih Erica Pineta**** v Novigradu
Vrednost kupona je 14,00 €. Razliko 85,00 € do polne cene (99,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja, preverite med dodatnimi možostmi!




