- Potovanja (467)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
2-dnevni izlet v Firence in biseri Toskane z goHolidays!
Obiščite mesta polna zgodovinskih in kulturnih znamenitosti! Ne spreglejte vseh razpoložljivih terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Celodnevni kopalni izlet v Lido di Jesolo z goHolidays
Brez doplačil za manjšo skupino!
Romantična Verona in mesteca ob Gardskem jezeru z goHolidays
Brez doplačila za manjšo skupino! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
Avtobusni izlet v zloglasni Auschwitz in kraljevi Krakov z goHolidays
Odhodi iz Ljubljane, Domžal, Celja, Slovenske Bistrice in Maribora! 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine! Ne spreglejte vseh terminov odhodov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
2-dnevni organiziran izlet z goHolidays v Švico in Milano!
Slikovite pokrajine in ogled svetovne prestolnice mode! BREZ DOPLAČILA ZA MANJŠO SKUPINO!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Predbožični izleti
- Hoteli Hrvaška
ADVENTNI ZAGREB z goHolidays! Super cena za 1-dnevni praznični izlet in ogled hrvaške prestolnice: prevoz s sodobnim turističnim avtobusom + turistično spremljanje/vodenje + organizacija izleta + vse cestnine in parkirnine!
Ne spreglejte vseh odhodnih mest med dodatnimi možnostmi ponudbe. 5 € popusta za otroke do 18. leta pri plačilu prijavnine!
PRAZNIČNI ZAGREB
Hrvaška metropola spada med najlepša in najbolj slikovita mesta v Srednji Evropi. Po prihodu si bomo ogledali glavne znamenitosti spodnjega in gornjega mesta. Običajno pričnemo oglede na Evropskem trgu in preko tržnice Dolac in Tkalčičeve boemske ulice gremo do mestne katedrale in potem preko Krvavega mosta do mestnih vrat in na Markov trg, kjer sta locirana parlament in sedež vlade. Še sprehod do Lotrščka od koder je lep razgled na »Beli Zagreb grad«. Sledi spust v spodnje mesto, kjer končamo oglede na trgu Bana Jelačiča. Od tu naprej sledi prosti čas, ki je namenjen sprehodom med stojnicami, kuhanim vincem, vročo čokolado in bogati ponudbi ulične hrane. Stojnice in lučke pokrivajo območje od trga Bana Jelačiča pa vse do zgradbe glavne železniške postaje. Priporočamo še skok do slaščičarne Vincek na pravo Zagrebško rezino ali vrček pivca in pivniško malico v pivnico Medvedgrad in/ali pivnico Mali Medo. Za ljubitelje panoram lahko skočite na teraso nebotičnika, ki jo danes imenujejo »Zagreb Eye«. Lahko pa se z legendarnim tramvajem zapeljete do Živalskega vrta ali katerega izmed nakupovalnih centrov. Poudariti moramo, da so cene po stojnicah in v lokalih v Zagrebu še vedno precej nižje kot v srednjeevropskih prestolnicah Dunaj, Salzburg ali Muenchen. Mesto pa popestri dogajanje s številnimi prireditvami in koncerti. Priporočamo oglede zanimivih muzejev kot sta npr: Muzej prekinjenih vez ali Muzej naivne umetnosti. Vabljeni, da si v naši družbi ogledate advent v naši sosednji prestolnici!
Več o predbožičnem dogajanju v Zagrebu si lahko ogledate na povezavi.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju
Poletni oddih v prelepem Rovinju!
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krasen morski oddih s polpenzionom v hotelu International 3* na Rabu
Vrednost kupona je 78,40 €. Razliko 313,60 € do polne cene (392,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Luskuzni oddih s polpenzionom ter uporabo bazena in savn v Atlantidi Rogaška 5*
Privoščite si BUTIČNI SPA oddih z bazeni, wellnessom in popolnim mirom.
Morski oddih s polpenzionom v Vilah Adriatic 4* v Ankaranu
Vrednost kupona je 69,90 €. Razliko 396,10 € do polne cene (466,00 €) plačate direktno ponudniku.



