- Potovanja (380)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Ski opening
- Zimske počitnice
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Slovenska Obala
- Hoteli Slovenija
Sproščujoče počitnice v Strunjanu! Super cena za 3-dnevni oddih za 2 osebi v novem Hotelu Lavender 3*: 2x nočitev z zajtrkom v sobi z balkonom in pogledom na Strunjanski zaliv in soline + 1x najem palic za nordijsko hojo + 1x 3-urni najem koles + parking in wi-fi!
Mega počitnice na slovenski obali!
Sproščujoče počitnice v Strunjanu!
Hotel Lavender*** Strunjan leži v krajinskem parku Strunjan. Obdan je z naravo, pa vendar blizu večjih primorskih mest kot so Izola, Piran in Portorož. V hotelu boste dom daleč od doma našli tako tisti, ki si želite sprostitve kot tisti, ki želite aktivno preživeti svoje počitnice v udobju naravnega okolja in milega mediteranskega podnebja. Pričakujejo vas v 29 osveženih sobah.
Vsa obala vam je na dosegu roke, saj je Hotel Lavender odlična izhodiščna točka za oglede turističnih znamenitosti ter izlete ob obali in zaledju.
Ne spreglej ostalih super ponudb
LIRI ADVENTURE s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Pustolovščina z Lirijem!
Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*
Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
POMLAD OB MORJU s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku.
Medeno razvajanje za 2 osebi v Hotelu Thermana Park Laško 4*
Vrednost kupona je 80,00 €. Razliko 453,80 € do polne cene (533,80 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Krasen pomladni oddih v hotelu Hedera 4* v Rabcu
Popolna pomlad v Rabcu!
Poletni oddih v Forest hotelu Videc 3* na Mariborskem Pohorju
Obiščite prekrasno Mariborsko Pohorje! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!



