- Potovanja (543)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
SUPER CENA za pomladni oddih za 2 osebi v Resortu Funtana 3*, le nekaj minut od Vrsarja: 2x nočitev v dvoposteljni sobi z balkonom + storitev ALL INCLUSIVE (zajtrk, kosilo in večerja z vključeno pijačo ob penzionskih obrokih) + športne vsebine + Wi-Fi in parkiranje!
ALL INCLUSIVE ODDIH! Popolna destinacija za sproščen in aktiven dopust na istrski obali!
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite.
- Kuponi so unovčljivi od 17. 4. do 30. 4. 2026 (odhod), razen v terminu 24. 4.-25. 4. 2026.
- Rezervacijo termina lahko opravite po nakupu kupona direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan (preko povezave v zavihku Moji kuponi). Svetujemo, da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od trenutne razpoložljivosti namestitvenih kapacitet. Razpoložljivi termini se sproti posodabljajo in so v koledarju označeni zeleno. Termini, ki niso označeni, niso na voljo. Rezervacija termina s šifro kupona je možna tudi preko e-maila: [email protected] ali na telefon: 00385 52 800 250.
- Obvezna doplačila 1,60 €/osebo/noč za turistično takso, 0,80 €/noč za turistično takso za otroka 12-17,99 let, otroci do 11,99 let ne plačajo turistične takse.
- Ugodnosti za otroke: 20 €/noč za otroka do 11,99 let na pomožnem ležišču (v sobi so lahko največ 2 odrasli osebi in 1 otrok do 11,99 let - ležišč si ni mogoče deliti, ne osnovnih ne pomožnih).
- Na dan prihoda je prvi obrok kosilo, postreženo med 12.00 in 14.00. Storitev all inclusive se zaključi z zajtrkom na dan odhoda.
- Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.
- Ponudba vsebuje: morski oddih za 2 osebi v Resortu Funtana 3*, le nekaj minut od Vrsarja: 2x nočitev v standard dvoposteljni sobi z balkonom + storitev all inclusive (zajtrk, kosilo in večerja z vključeno pijačo ob penzionskih obrokih) + športne vsebine znotraj turističnega naselja + Wi-Fi in parkiranje na zunanjem parkirišču.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Letovišče Funtana se nahaja v istoimenskem kraju, nedaleč od vinskih cest in cest oljčnega polja, kolesarskih stez in pešpoti. Naselje ponuja all inclusive storitev, kar pomeni da so vsi penzionski obroki, dodatna ponudba prigrizkov in napitkov ter vse športne vsebine v letovišču ter ležalniki in senčniki ob plaži ter bazenu vključeni v ceno bivanja.
Plaže in bazeni
Bazeni Funtana, lepo prilagojeni okolju, imajo čudovit razgled na morje in otoke ter plažo v neposredni bližini.
Restavracije in bari
All inclusive na Hrvaškem pomeni, da cena namestitve vključuje tudi bogato izbiro jedi za zajtrk, kosilo in večerjo. Če želite kaj drugega ali načrtujete poseben večer, obiščite bližnjo a la carte restavracijo Tramontana.
Šport in zabava
Funtana slovi po svojih kolesarskih stezah in posebnih ugodnostih za ljubitelje kolesarstva. Lahko igrate tudi tenis, mini golf ali odbojko na mivki, najamete ladjo ali pedaline.
Podrobnosti o ponudniku
Valkanela 2
52452 Funtana
Hrvaška
Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.
Ne spreglej ostalih super ponudb
MAJSKI ODDIH s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 204,00 € do polne cene (240,00 €) plačate direktno ponudniku.
POMLADNI RELAX V 5* s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 272,00 € do polne cene (320,00 €) plačate direktno ponudniku.
Mega oddih za do 5 oseb v mobilni hišici Relax v kampu Bi Village pri Fažani
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih v POPOLNOMA NOVEM Visula Hotel & Spa 4* v Medulinu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini in opcije bivanja, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Čudovit oddih s polpenzionom v Rubin Hotelu by Valamar v Poreču!
Popolna sprostitev ob morju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Termalni oddih s polpenzionom v Hotelu Ajda 4* v Moravcih
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!


