Hotel Albatros 4* Plava Laguna, Poreč | 1nadan.si

Oddih za 2 osebi v hotelu Albatros 4* Plava Laguna v Poreču: 1x nočitev s polpenzionom v economy 2+1 sobi + 1 otrok do 4,99. leta gratis + uporaba zunanjih bazenov + uporaba Aqua Fun zunanjega bazena + uporaba fitnesa!

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE! Hotel Albatros v Poreču bo poskrbel za nepozabne počitnice ob okusni hrani ter z veliko zabavnih aktivnosti za male in velike.

Hotel Albatros 4* Plava Laguna, Poreč
Hotel Albatros 4* Plava Laguna, Poreč
Hotel Albatros 4* Plava Laguna, Poreč
Hotel Albatros 4* Plava Laguna, Poreč
od 105,30€
Izberi in kupi

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 Nagrajujemo zvestobo   Ob nakupu ti vrnemo 0,53€ na eDenarnico
Ponudba je uspela!

Podrobnosti o ponudbi

  • Rezervacijo opravite v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. 
  • Po potrjeni rezervaciji obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 15 dni pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do spremembe termina po aktualni ceni. V primeru odpovedi rezervacije 14 ali manj dni pred prihodom so stroški sledeči: od 14. do 10. dneva pred prihodom 35 % končne cene, od 9. do 4. dneva pred prihodom 60 % končne cene, od 3. dneva pred prihodom ali v primeru neprihoda 100% končne cene. Za odpoved se obrnite na e-mail [email protected].
  • Ob prihodu v hotel morate predložiti voucher, prejet ob potrditvi rezervacije.
  • Turistična taksa je vključena v ceno.
  • Ugodnosti za otroke: brezplačno bivanje s polpenzionom za otroka do 4,99. leta v postelji s starši; brezplačna otroška posteljica za otroke do 2,99. leta (potrebna najava ob rezervaciji; na povpraševanje).
  • Možna doplačila v nakupnem procesu: bivanje s polpenzionom za otroka od 5. do 11,99. leta v postelji s starši z 50% popustom; 20% doplačilo v primeru krajšega bivanja od minimalnega števila nočitev bivanja (na povpraševanje).
  • Možna doplačila na recepciji: 2 €/avto/dan za parkirišče.
  • Prijava od 14.00; odjava do 10.00.
  • Vse reklamacije in pritožbe je potrebno oddati na licu mesta na recepciji, v nasprotnem primeru je ne moremo reševati po vašem odhodu iz hotela. 
  • Pridružujemo si pravico do spremembe cen ali razprodanih terminov v kateremkoli trenutku brez predhodnega obvestila. Po potrjeni rezervaciji spremembe niso več mogoče.
  • Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.
  • Ministrstvo za zdravje opozarja: prekomerno pitje alkohola škoduje zdravju. Alkohol lahko uživajo le polnoletne osebe.
  • Ponudba vsebuje: oddih za 2 osebi v hotelu Albatros 4* Plava Laguna v Poreču: 1x nočitev s polpenzionom v economy dvoposteljni sobi brez pomožnega ležišča (maksimalna kapaciteta sobe: 2 odrasli osebi in 1 otrok do 11,99. leta) + uporaba zunanjega bazena, Aqua Fun zunanjega bazena in otroškega bazena (glede na vremenske razmere) + ležalniki na bazenu (glede na razpoložljivost) + kopalne brisače (s plačilom varščine) + uporaba fitnesa + brezplačen WiFi.
Koledar unovčljivosti
Na voljo
Na voljo za prihod
Na voljo za odhod
Ni na voljo

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.
Plačilo na obroke

Hotel Albatros s 4 zvezdicami se nahaja nekaj kilometrov stran od centra mesta Poreč. Hotel ima 324 sob in suit v 7 nadstropjih z dvigalom. V bližini hotela se nahaja otroško igrišče, trgovinice, restavracije in bari.

Economy soba je velika okoli 19 m2 in ima zakonsko posteljo ter kopalnico s tušem ali banjo. Na voljo je televizor, klimatska naprava, WiFi, sušilnik za lase, telefon in sef.

Na voljo je polpenzion s samopostrežnim zajtrkom in večerjo. 

Na voljo je zunanji sladkovodni bazen, Aqua Fun zunanji sladkovodni bazen ter otroški bazen. Ob bazenu so na voljo tudi ležalniki in senčniki.

Plaža je 200 m oddaljena od hotela, kjer so na voljo tudi ležalniki in senčniki (ob doplačilu). Ob plaži so prhe, restavracije in bari.

Na voljo je uporaba fitnesa. Ob predhodni rezervaciji si lahko izposodite tudi kolesa, uporabot eniških igrišč, namiznega tenisa, mini golfa, igrišča za košarko, balinanja, squash-a, pedalinov in kanujev.

Podrobnosti o ponudniku

Hotel Albatros 4* Plava Laguna

Ul. Zelena laguna 20
52440 Poreč
Hrvaška


Plačilo na obroke z Leanpay
Registrirani uporabniki Leanpay lahko svoje nakupe na 1nadan.si v vrednosti 50€ ali več poravnate tudi na obroke, v skladu s pogoji Leanpay.
Več o Leanpay storitvi

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Rabac, Hrvaška

POMLAD! Oddih s polpenzionom, pijačo in bazeni v hotelu Narcis 4* v Rabcu!

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Hotel je del Maslinica Resorta, kjer najdete 4 zunanje bazene in 2 notranja bazena, poskrbljeno pa je tudi za športne aktivnosti in animacijo.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Mošćenička Draga, Hrvaška

POMLAD! Oddih v hotelu Marina 4* z otroškim vodnim igriščem v Mošćenički Dragi!

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Hotel nudi zunanji bazen z območjem za sončenje, otroški zunanji bazen in vodno igrišče za otroke z vodnimi atrakcijami ter notranji bazen z ogrevano morsko vodo.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO otok Pag, Hrvaška

POMLAD! All inclusive oddih v hotelu Pagus 4* s štirimi bazeni na otoku Pag!

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Hotel Pagus je ravno pravšnji za družinske počitnice. Najmlajši se lahko zabavajo v otroški igralnici in se kopajo v dveh otroških bazenih.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

POMLADNI ODDIH s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!

Vrednost kupona je 35,00 €. Razliko 197,00 € do polne cene (232,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

POMLADNO PREBUJANJE s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu

Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 45,00 €. Razliko 255,00 € do polne cene (300,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Pomladna eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!