- Potovanja (562)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- Ekskluzivni Last minute
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Popoln oddih v povsem novi vili Blue Horizon z ogrevanim bazenom
Popoln morski oddih!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Apartmaji Hrvaška
- Prvomajske počitnice
- Zimske počitnice
- Dalmacija
SUPER CENA za najem osupljive vile Blue Horizon z ogrevanim bazenom za 8 oseb: 1x nočitev + uporaba žara in velike terase + brezplačen wifi in parkirišče!
Popoln morski oddih!
Dobrodošli v povsem novi vili Blue Horizon, ki se nahaja na vrhu mirnega hriba s pogledom na bližnje mesto Split, morje in otoke. Vila se nahaja na vrhu hriba, obdana z borovim gozdom in s pogledom na najlepši del srednje Dalmacije. Vila ima velik ogrevan bazen, ki je obdan s keramično tlakovano teraso, kjer je žar, miza s stoli pod velikim senčnikom, zunanji tuš, prostor za sprostitev in ležalniki.
S terase vstopite v prvo nadstropje, ki je sestavljeno iz čudovite kuhinje, ki ima vse, kar potrebujete, sedežne garniture z visokimi stoli in kuhinjskega otoka. Na voljo je velika jedilna miza za 8 oseb, kjer lahko sedite, jeste in uživate, zraven pa je velika sedežna garnitura s pogledom na pametni TV s prostorskim zvokom, kjer lahko uživate v filmih in serijah po vaši izbiri.
V drugem nadstropju so 3 spalnice z velikimi zakonskimi posteljami. Vsaka spalnica ima svojo kopalnico s talnim gretjem in svoj sistem za ogrevanje vode. Iz glavne spalnice lahko greste ven na veliko teraso približno 30^m, kjer se lahko sprostite v popolni zasebnosti od drugih prijateljev v hiši.
V pritličju je še ena spalnica z lastno kopalnico, tam pa sta tudi PS4 in TV, kjer lahko otroci in odrasli igrajo igre, ki jih ponujamo ali pa prinesejo svoje.
Pred vilo je brezplačno zasebno parkirišče za 2 avtomobila, na javnem brezplačnem parkirišču nasproti vhoda v vilo pa je brezplačno parkirišče.
Prva plaža je oddaljena 7 minut vožnje z avtomobilom, center mesta Strožanac s kavarnami, restavracijami in trgovinami pa je oddaljen 5 minut. Center Splita je oddaljen 20 minut vožnje z avtomobilom :)
Ne spreglej ostalih super ponudb
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji
Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!
LAST MINUTE RELAX s polnim penzionom v hotelu Katarina 4* v Selcu
En otrok do 11,99 let in en otrok do 2,99 let GRATIS! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Sproščujoč wellness oddih v Villi Vrsar
Vrednost kupona je 30,60 €. Razliko 122,40 € do polne cene (153,00 €) plačate direktno ponudniku. Otrok do 5,99 let v postelji s starši GRATIS!
Alpski oddih za 2 osebi v Glampingu Ribno na Bledu
Vrednost kupona je 71,80 €. Razliko 287,20 € do polne cene (359,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!




