Plavo Nebo Istra Resort, Medulin: apartma za 8 | 1nadan.si

Namestitev tik ob morju! SUPER CENA za čudovit oddih za 8 oseb v Plavo Nebo Istra Resort v čudovitem Medulinu: 2x nočitev v Lavanda apartmaju 6+2 v istrskem stilu s pogledom na morje ali park + posteljnina in brisače + končno čiščenje + parking in wi-fi!

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije bivanja in termini, preverite med dodatnimi možnostmi!

Plavo Nebo Istra Resort, Medulin: apartma za 8
Plavo Nebo Istra Resort, Medulin: apartma za 8
Plavo Nebo Istra Resort, Medulin: apartma za 8
Plavo Nebo Istra Resort, Medulin: apartma za 8
288,00€
Kupi kupon
Super cena
 Nagrajujemo zvestobo   Ob nakupu kupona ti vrnemo 1,44€ na eDenarnico
Ponudba je uspela!

Ne spreglejte dodatnih možnosti

Podrobnosti o ponudbi

  • Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. Kuponi so združljivi (lahko podaljšate bivanje po dogovoru s ponudnikom).
  • Kuponi so unovčljivi do 3. 11. 2025 (odhod).
  • Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona na telefon: 00385 99 44844 33 (delovni čas 8.00-16.00) ali preko e-maila: [email protected] Svetujemo, da se pred nakupom pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je ta odvisna od razpoložljivosti namestitvenih kapacitet.
  • Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 72 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
  • Obvezna doplačila: turistična taksa 0,93 €/osebo/dan, otroci 12-17,99 let 0,46 €/osebo/dan, otroci do 11,99 let ne plačajo turistične takse; varščina 100 €, ki se vrne ob odjavi, v kolikor v apartmaju ni nobene nastale škode.
  • Prijava med 12.30 in 16.00; odjava med 8.00 in 10.00.
  • Hišni ljubljenčki niso dovoljeni.
  • S sabo obvezno prinesite natisnjen kupon.
  • Ponudba vsebuje: čudovit oddih za 8 oseb v Plavo Nebo Istra Resort v čudovitem Medulinu: 2x nočitev v Lavanda apartmaju 6+2 v istrskem stilu s pogledom na morje ali park (glede na razpoložljivost) + posteljnina in brisače + končno čiščenje + parking in wi-fi.
Koledar unovčljivosti
Na voljo
Na voljo za prihod
Na voljo za odhod
Ni na voljo

Plavo Nebo Istra Resort
Hrvaško letovišče Medulin na istrskem polotoku je ena izmed najbolj iskanih destinacij za poletne počitnice. Svež morski zrak, kristalno čisto morje in prijetna klima so zagotovilo za sprostitev in počitek. Resort Plavo Nebo Istra se nahaja le 1 km od ene najbolj znanih peščenih plaž v Istri, ki je idealna za najmlajše. Medulin se nahaja v južnem delu Istre in poleg plavanja ponuja številne športne aktivnosti, kot so urejene kolesarske poti, izposoja koles, potapljaški center, nočna joga na SUP deski in druge zanimivosti. Udobno urejeni in bogato opremljeni apartmaji so odlična izbira za družine z otroki ali skupine prijateljev. Namestitev v eno-, dvo- ali trisobnih apartmajih ponuja izbiro glede na vaša pričakovanja. Apartmaji se nahajajo na razdalji od 50 do 230 m od morja. Edinstvena lega njihovih apartmajev vam omogoča maksimalen počitek, možnosti za sprostitev in zabavo.

Apartma Lavanda 6+2
Vsaka hiša ima dva apartmaja z lastnim vhodom, ki se nahajata v prvem nadstropju ali pritličju. Apartma je namenjen nekadilcem in hišni ljubljenčki niso dovoljeni. Apartma ima kuhinjo, dnevno sobo z raztegljivim kavčem za 2 osebi, 3 ločene spalnice (ena spalnica z zakonsko posteljo, dve spalnici z 2 ločenima posteljama), 2 kopalnici, pralni stroj, teraso.

Idealno mesto za počitnice na Hrvaškem!

Podrobnosti o ponudniku

Plavo Nebo Istra Resort Medulin d.o.o.

Pošesi 95
52203 Medulin
Hrvaška

00385 99 44844 33
Po 1nadan kupon na Petrol ali Pošto

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.

Prikaži prevzemno kodo
Plačilo na obroke z Leanpay
Registrirani uporabniki Leanpay lahko svoje nakupe na 1nadan.si v vrednosti 50€ ali več poravnate tudi na obroke, v skladu s pogoji Leanpay.
Več o Leanpay storitvi

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Smučarski božič v Grmovškovem domu na Kopah

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij božičnega oddiha med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Novigrad, Hrvaška

Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu

Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 6,99 let VKLJUČEN V CENO!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

JESEN! Oddih s polpenzionom in SPA v hotelu Lucija 3* v Portorožu ob promenadi!

DODATNI -25% POPUST!

Gostom hotela je na voljo SPA Lucija z notranjim bazenom ter savnami. Hotel se nahaja v neposredni bližini glavnega portoroškega sprehajališča.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Medulin, Hrvaška

Morski wellness oddih za 2 osebi v Hotelu Park Plaza Belvedere 4*

En otrok do 3. leta in en otrok do 12. leta GRATIS! Pustite se razvajati in navdušiti v idiličnem Medulinu!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Portorož, Slovenija

PREMIUM WELLNESS PAKET za 2 osebi v Lifeclass hotelih 4*/5* v Portorožu

Vrednost kupona je 38,00 €. Razliko 214,00 € do polne cene (252,00 €) plačate direktno ponudniku.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Mala Nedelja, Slovenija

Sproščujoč mini termalni oddih za 2 v Biotermah!

Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije.