Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi | 1nadan.si

Krasen oddih na nadmorski višini 1.500 m! SUPER CENA za edinstven 3-dnevni oddih (2x nočitev) za 2 osebi v hiški na drevesu Tree House Alpinka na Krvavcu!

Vrednost kupona je 46,00 €. Razliko 184,00 € do polne cene (230,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh možnosti nastanitve med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi
Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi
Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi
Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi
Tree House Alpinka, Krvavec: oddih v naravi
46,00€
    Kupi kupon
? Kaj to pomeni? Plačilo pri ponudniku:
184,00 €
Super cena
 
 

Tree house Alpinka
Kompletno stilno opremljena lesena hiška na drevesu, 3 m od tal, 10 m2. Primerna za 2 osebi (+1 otrok) za nekajdnevno bivanje.
Toplotno izolirana s folijo Alu Sky, ogrevan dovod vode. Ogrevanje z 2x električnim IR stropnim panelom.
Zunanje lesene dostopne stopnice, vhodna terasa z ograjo, vhodni prostor,
Opremljena mini kuhinja s pomivalnim koritom, električnim indukcijskih kuhalnikom, mikrovalovno pečico, posodo za kuhanje, kozarci, električnim hladilnikom, italijansko kafetiero, kavnim aparatom Nescafe Dolce Gusto na kapsule in osnovnimi začimbami.
Kopalnica z WC konzolno školjko, umivalnikom in tušem s toplo vodo.
Stopnice do dodatne postelje v nadstropju z velikim trikotnim oknom.
Dnevni del z žepkasto vzmeteno in s spominsko peno obloženo posteljo 140/200 cm.
Šank jedilna lesena masivna miza, dva barska stilna kravja stola, mala mizica in mali stoli. Premični TV in brezplačen wi-fi.

Lokacija je res odlična. Nahajate se praktično na smučišču Krvavec, okolica je polna terenov za sankanje in ostale norčije v snegu, tudi turno smučanje. V toplih letnih časih je tu veliko možnosti za lepe družinske sprehode po okoliških planinah, lahko pa se odpravite tudi na kakšno resnejšo pohodniško turo v osrčje Kamniških Alp. Na svoj račun bodo prišli kolesarji, zanimivo dodatno ponudbo pa predstavlja tudi bližnji adrenalinski park na Krvavcu.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju

Krasen zimski oddih ob morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju

Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 4  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Smučarski božič v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
NOVO Kope, Slovenija

Smučarsko praznovanje: silvestrovo v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*

SMUČANJE NA 13 PROGAH!

Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

Zimski oddih v dvoje s polpenzionom v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Odpravite se na vrhu 106-metrskega razglednega stolpa KRISTAL (ob doplačilu)! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Novigrad, Hrvaška

Čudovit oddih za 2 osebi v hotelu Cittar 4* v Novigradu

Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 163,00 € do polne cene (199,00 €) plačate direktno ponudniku. Hotel se nahaja med samim obzidjem in kulturno-zgodovinskimi zakladi mesta Novigrad v Istri!