Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
JESEN! SPA oddih v Heritage hotel Imperial 4* s polpenzionom v Opatiji!
Elegantni hotel je zgodovinski objekt iz leta 1885 in ponuja sproščen oddih v središču mesta nedaleč od znamenitega sprehajališča Lungomare.
JESEN! Oddih s polpenzionom v hotelu Istra 3* z notranjim bazenom v Opatiji!
Hotel Istra vam ponuja nepozabno dopustniško doživetje. Na voljo je notranji bazen z ogrevano morsko vodo. Hotel je prijazen hišnim ljubljenčkom.
JESEN! Oddih v hotelu Marina 4* z notranjim bazenom v Moščenićki Dragi!
Hotel se nahaja ob morju na Opatijski rivieri, nudi notranji bazen z ogrevano morsko vodo in je prijazen hišnim ljubljenčkom.
JESEN! Oddih v hotelu Ambasador 5* s polpenzionom, bazenom in savnami v Opatiji!
Hotel se nahaja na osrednji lokaciji v bližini središča Opatije, leži nad lastnim kopališčem in sprehajališčem Lungomare, ki se razteza vzdolž 12-kilometrske obale. Vključena uporaba wellnessa.
JESEN! Oddih v hotelu Lungomare 3* v Opatiji z razgledom na Kvarnerski zaliv!
Hotel se nahaja na osrednji lokaciji v bližini središča Opatije, v neposredni bližine morja in z nepozabnim razgledom na Kvarnerski zaliv.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Za hišne ljubljenčke
- Hoteli Hrvaška
- Poletne počitnice
- Opatija in Kvarner
Oddih za 2 osebi v hotelu Istra 3* v Opatiji: 1x nočitev s polpenzionom v standard 2+1 sobi + 1 otrok do 2,99. leta gratis + vključena pijača iz avtomata ob večerji + uporaba notranjega bazena + aktivni programi!
Hotel Istra vam ponuja nepozabno dopustniško doživetje. Na voljo je notranji ogrevani bazen in aktivni programi, ki vključujejo jogo, meditacijo, dihalne vaje in gong. Hotel je prijazen hišnim ljubljenčkom.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Hotel Istra 3* se nahaja vzdolž znanega 12-kilometerskega sprehajališča Lungomare. Hotel ima ima 5 nadstropij in 171 sob, svojo zasebno plažo ter notranji bazen.
Standard dvoposteljna soba je velika približno 13-22 m2 in ima posteljo z dvema ležiščema. Na voljo je kopalnica s kadjo ali prho, sušilec za lase, internet, SAT TV, telefon, pisalna miza. Vse sobe so klimatizirane.
Na voljo je polpenzion v restavraciji hotela. Vključena je tudi pijača iz avtomata ob večerji (belo in črno vino, pivo, voda in sokovi).
Na voljo je notranji bazen z ogrevano morsko vodo.
Na voljo so aktivni programi, ki vključujejo jogo, pilates in nordijsko hojo. Glede na razpoložljivost so na voljo tudi palice za nordijsko hojo.
V poletnih mesecih je za zabavo odraslih priskrbljeno z živo glasbo večkrat na teden. Za zabavo najmlajših pa je posrkbljeno v otroškem klubu Liri v hotelu Admiral.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije in termini bivanja - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
JESENSKI POBEG NA MORJE s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 32,00 €. Razliko 180,00 € do polne cene (212,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 6,99 let!
Popoln družinski oddih v mobilnih hiškah v Njivicah na Krku
Nepozabne počitnice v odličnih mobilnih hiškah na Krku! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Jesenska eleganca in wellness razvajanje za dva v Grand hotelu Sava 4* v Rogaški
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krompirjeve počitnice v Grand Hotelu Primus 4*superior, Terme Ptuj
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!