SUPER CENA za 1-dnevni izlet v čudovite praznične Benetke: prevoz s turističnim avtobusom (iz Ljubljane ali Sežane) + zunanji ogledi po programu + vožnja z ladjico po programu + osnovno nezgodno zavarovanje + spremstvo in organizacija izleta!
Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 1 osebo.
- Kuponi so unovčljivi na dan odhoda, 9. 12., 16. 12. in 23. 12. 2023.
- Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona na e-mail: [email protected] najmanj 7 dni pred odhodom oz. do zapolnitve prostih mest. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani ponudnika. Rezervacija kupona ali nakup kupona brez posredovane e-mail rezervacije ne zagotavlja prostega mesta na izletu.
- Informacije na telefonski številki: 01 244 25 30.
- Odpoved rezervacije: veljajo splošni pogoji MM-TURIST d.o.o. objavljeni na http://www.mm-turist.si/
- Prijavnina (strošek obdelave podatkov) v višini 10 €/osebo, ki jo obračuna agencija M&M Turist, se plača ob nakupu kupona (prišteje se v 2. koraku nakupa).
- Obvezno doplačilo: za manjšo skupino (med 35 in 44 osebami) 8 €.
- Možna doplačila (ob prijavi): nezgodno zavarovanje v tujini z asistenco CORIS 5,70 €/osebo, zavarovanje rizika odpovedi v primeru dokumentirane višje sile 4 €/osebo.
- Možno doplačilo (vodniku na poti): izlet na otoka Murano in Burano 17 €/osebo (min. 30 oseb).
- Vstopno mesto: Ljubljana (parkirišče pri obračališču mestnega prometa Dolgi most ob 5.00) ali Sežana (izpred hotela Safir ob 6.00).
- Odhodi s posameznega vstopnega mesta bodo organizirani ob prijavi najmanj 25 potnikov.
- Ponudba vsebuje: 1-dnevni izlet v čudovite Benetke: prevoz s turističnim avtobusom na navedeni relaciji (iz Ljubljane ali Sežane) + zunanji ogledi po programu + vožnja z ladjico po programu + osnovno nezgodno zavarovanje + spremstvo in organizacija izleta.
Program potovanja:
Ljubljana-Lido di Jesolo-Benetke
Odhod avtobusa iz Slovenije v jutranjih urah. Vožnja v Italijo, nato po avtocesti proti Benetkam. Po prihodu na Punta Sabbioni, bo sledila vožnja z ladjo v Benetke. Na Markovem trgu si bomo ogledali zunanjščine mogočnih palač, ki obdajajo trg, slovito Doževo palačo z zanimivim kiparskim okrasjem in Mostom vzdihljajev ter cerkev sv. Marka. Po ogledu skupni sprehod do mostu Rialto, ki velja za enega najslikovitejših mostov na svetu. Prosto za samostojne glede, sprehode, nakupe, kosilo. Lahko se boste odločili za izlet z ladjico na otoka Murano in Burano. V beneški laguni je raztresenih kakšnih 40 otokov. Mnogi med njimi so nenaseljeni, na drugih pa so znamenitosti, ki so vredne ogleda. Najprej bomo obiskali otok Murano, kjer so prebivalci tesno povezani z dolgo tradicijo obdelovanja stekla. Na sprehodu po muranskih ulicah si bomo ogledali številne trgovine in steklarske delavnice ter občudovali spretnosti pri nastajanju čudovitih stvaritev iz vroče steklene gmote. Poslovili se bomo od Murana in se z ladjo popeljali še na mali otok Burano, ki slovi po marljivih čipkaricah in njihovih imenitnih izdelkih. Pozno popoldne oz. zvečer bomo odpluli na kopno in se napotili proti Sloveniji.
Podrobnosti o ponudniku
Ulica Gledališča BTC 10
1000 Ljubljana
Slovenija

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.

Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarski božič v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Razkošen paket za 2 osebi v superior sobi hotela Nautica 4*
Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Silvestrski oddih v Forest hotelu Videc 3* na Mariborskem Pohorju
Preživite novo leto na Pohorju!
ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Rogla 3* Superior z neomejenim kopanjem!
Hotel Rogla se nahaja v isti zgradbi kot hotel Planja, zato boste tudi tu doživeli aktivne počitnice ali kakovosten oddih.
ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Brinje 3* na Rogli z neomejenim kopanjem!
Hotel Brinje se nahaja na odlični lokaciji v središču smučarskega centra Rogla. Primeren je za družine in pare, ki si želijo hitrega dostopa do smučišča, obenem pa odmaknjenosti od vrveža.