Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Jesenski oddih v suitah tik ob morju, Olive Suites 4* v Ankaranu
Vrednost kupona je 15,90 €. Razliko 90,10 € do polne cene (106,00 €) plačate direktno ponudniku.
Oddih s polpenzionom v Apartmaju Adria v Hotel & Resort Adria v Ankaranu
Vrednost kupona je 36,00 €. Razliko 204,00 € do polne cene (240,00 €) plačate direktno ponudniku.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Slovenska Obala
- Hoteli Slovenija
Jesenski oddih na morju! SUPER CENA za eleganten morski oddih za 2 osebi na Obali v Hotelu dvorec Convent 4*: 2x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi + kopanje v notranjem bazenskem kompleksu z ogrevano morsko vodo + vstop v fitnes + wi-fi!
Vrednost kupona je 31,50 €. Razliko 178,50 € do polne cene (210,00 €) plačate direktno ponudniku.
Resort Adria v Ankaranu je edina prava mediteranska oaza na slovenski obali, kjer vam 1500 dreves pričara tisti tako poznan vonj Mediterana v jesenskih dneh.
Jesen je kot ustvarjena za prijetne oddihe, morda za zadnji skok v morje. Milo podnebje ponuja obilico priložnosti za sprehode ob morju, športne aktivnosti in brezskrbno uživanje v jesenskih sončnih žarkih. S svojo idealno lego tik ob morju nudi pestro izbiro nastanitvenih enot. Resort Adria vam ponuja vse od udobne nastanitve do bazenskega kompleksa z ogrevano morsko vodo, savna parkom, bogato ponudbo masaž in tretmajev za dobro počutje ter kulinarično ponudbo znotraj letovišča. Vsakdo bo našel primeren oddih zase, tako tisti, ki si želijo aktivno preživljati svoj prosti čas, kot tisti, ki si želijo zgolj odmika od vsakdanjega vrveža.
Uživali boste lahko na pravi mediteranski plaži na slovenski Obali, v naravni senci mogočnih dreves. Najmlajši bodo lahko čofotali v notranjem bazenu z morsko ogrevano vodo ter se igrali v otroškem igralnem parku na centralni plaži, ki navdušuje tudi najzahtevnejše male dopustnike. Tik ob morju resorta boste našli Ribičevo kantino, kjer bomo poskrbeli za kulinarično razvajanje. Zvečer se lahko odpravite na sprehod v najlepših sončnih zahodih na obali, če pa si želite bolj aktivnega oddiha, pa se lahko iz Adria resorta odpravite na kolesarjenje ali pa preizkusite njihov fitnes.
V celoti prenovljen nekdanji benediktinski samostan danes ponuja vse udobje hotela **** s 23 sobami ter luksuzno urejenim apartmajem. Sobe so opremljene s pohištvom v klasičnem stilu in standardno opremo (SAT-TV, telefon, mini bar, fen, sef, klima, internet). Imajo pogled na park ali atrij z vodnjakom iz leta 1835, ki kar vabi v svojo senco, kjer se lahko v duhu preteklosti prepustite domišljiji...
Hotel odlikujejo mirna lokacija, bližina morja, zelena okolica, raznolika in kvalitetna ponudba storitev ter parkirišče tik ob hotelu. Goste z izbranim okusom zapeljujejo z dobrotami mediteranske kuhinje v romantičnem ambientu hotelske restavracije.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Smučarski božič v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Razkošen paket za 2 osebi v superior sobi hotela Nautica 4*
Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Silvestrski oddih v Forest hotelu Videc 3* na Mariborskem Pohorju
Preživite novo leto na Pohorju!
ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Rogla 3* Superior z neomejenim kopanjem!
Hotel Rogla se nahaja v isti zgradbi kot hotel Planja, zato boste tudi tu doživeli aktivne počitnice ali kakovosten oddih.
ZIMA! Oddih s polpenzionom v hotelu Brinje 3* na Rogli z neomejenim kopanjem!
Hotel Brinje se nahaja na odlični lokaciji v središču smučarskega centra Rogla. Primeren je za družine in pare, ki si želijo hitrega dostopa do smučišča, obenem pa odmaknjenosti od vrveža.