- Potovanja (472)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Slovenska Obala
- Hoteli Slovenija
Oddih za 2 osebi v depandansah San Simon 3* v Izoli: 1x nočitev s polpenzionom v standard 2+1 sobi + 1 otrok do 1,99. leta gratis + uporaba notranjega bazena v hotelu Haliaetum + brezplačno parkiranje!
Depandanse hotelskega naselja se nahajajo v zelenem parku, tik ob morju. V San Simonu se na kopališču ohranja edini tobogan na slovenski Obali, ki je prenovljen.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Depandanse hotelskega naselja San Simon se nahajajo v zelenem parku, tik ob morju. Na voljo so Depandanse Palma, Korala, Perla, v vsaki depandansi je 26 sob.
Standard soba je velika 22 m2 in je opremljena z ločenimi ležišči in kopalnico s tuš kabino. Vse sobe imajo sušilec za lase, klimo, direktno telefonsko linijo, satelitsko TV.
Penzionska prehrana je organizirana v glavni restavraciji, v neposredni bližini hotelov in depandans. Pogled na Izolo je prav iz Restavracije San Simon najlepši. Tu vam nudimo pester izbor raznolikih jedi in bogastvo mediteranskih okusov.
Depandansa Mirta vam ponuja sproščujoč Wellness & Spa Mirta, kjer si lahko privoščite razvajanje z zeliščno savno, suho finsko savno, infrardečo savno, rimsko parno kopeljo, ledenim trenutkom, whirlpoolom ter številne druge lepotne tretmaje in masaže.
Na voljo je sodoben notranji bazen v hotelu Haliaetum.
Po slovenski Obali se razprostirajo številne označene in neoznačene kolesarske poti različnih težavnosti, najbolj znana je sigurno med Izolo in Sečovljami. Ena izmed bolj poznanih obmorskih tekaških poti pa je pot od Kopra do Izole, ki poteka ob nekdanji železnici Parazzana in se konča v Simonovem zalivu. Na voljo so tudi 4 tenis centri in mini golf.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih ob morju v luksuznem Aminess Younique Senses Resort na Hvaru
Popoln oddih na Hvaru! 1 otrok do 9,99 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju
Poletni oddih v prelepem Rovinju!
Morski oddih v mobilnih hiškah kampa Valkanela v Vrsarju
Popolno poletje na čudoviti zeleni obali zahodne Istre!
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Krasen oddih v Grand hotelu Donat Superior v Rogaški Slatini!
Ne spreglejte vseh opcij bivanja in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln poletni oddih s polpenzionom v hotelu Veya by Aminess v Njivicah na Krku
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!




