- Potovanja (566)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
SAUNA ODDIH s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 39,00 €. Razliko 221,00 € do polne cene (260,00 €) plačate direktno ponudniku.
POMLADNI RELAX s polpenzionom v hotelu Slovenija 5* v Portorožu
Obala vas vabi na prestižni oddih! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 272,00 € do polne cene (320,00 €) plačate direktno ponudniku.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Slovenska Obala
- Hoteli Slovenija
- Krompirjeve počitnice
SUPER CENA za paket JESEN NA OBALI za 2 osebi v enem izmed hotelov Lifeclass Portorož (Hotel Apollo 4*, Hotel Riviera 4*, Hotel Neptun 4* ali Hotel Mirna 4*): 2x nočitev s polpenzionom + uporaba kompleksov bazenov s termomineralno in morsko vodo!
Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Hotel Apollo 4*
Nov aktivni wellness hotel
Dobrodošli v popolnoma prenovljenem hotelu, ki predstavlja edinstven aktivni wellness hotel. Je izvrstna izbira za vse, ki živijo aktivno življenje ali si želijo zdravega življenjskega sloga. Hotelska restavracija Herbae gostom nudi zgolj zdrave mediteranske jedi, vsaka soba pa nosi svojo zgodbo o značilnem mediteranskem zelišču, kot je bazilika, rožmarin, origano in vključuje možnost sobnega treninga oz. najema opreme za trening (podloga za jogo). Dobrodošli pa so tudi manjši psički.
Hotel Riviera 4*
Hotel s centrom tajske masaže Wai Thai
Dobrodošli v sodoben hotel s prekrasnim pogledom na Piranski zaliv. Hotel se nahaja v neposredni bližini hotelske plaže, v njem pa se nahajajo tudi zunanji in notranji bazeni z ogrevano morsko vodo, center tajske tradicionalne masaže Wai Thai in čarobna mediteranska terasa Mystica. Hotel je zato izvrstna izbira za popolno sprostitev ter regeneracijo telesa in duha, poletna druženja, dogodke in poroke.
Hotel Neptun 4*
Dobrodošli v hotelu, ki se nahaja na mirni lokaciji, nad portoroško promenado, nedaleč od morja. Zaradi svojih udobnih sob in bližnjega borovega nasada, je primerna izbira za družine. Hotel je z notranjim hodnikom povezan z wellness centri Term & Wellness LifeClass in prenovljenimi bazeni termalnega Pramorja.
Socializing Hotel Mirna 4*
Dobrodošli v najbolj družabnem hotelu v Portorožu. Čeprav se hotel nahaja nedaleč od morja in plaže, vključuje tudi zunanji bazen tik ob hotelu, neposredno notranjo povezavo s 10.000 m2 termalne in wellness ponudbe ter nešteto priložnost druženja oz. »socializinga« s prijatelji, družino, sodelavci. Seveda, tudi ob dobri družabni igri! Ste za partijo šaha? Ali bi se raje podali na otok Catan? Enostavno. Dobra hrana. Dobra igra. Dobri časi.
LifeClass doživetja
Neokrnjena narava, severni Mediteran, zdrava mediteranska prehrana ter naravni lokalni zdravilni dejavniki vedno poskrbijo, da je doživetje v hotelih LifeClass polno energije in zdravja. Portorož je izvrstna destinacija z blagodejnim mediteranskim podnebjem, kjer vam vsak vdih z antioksidanti obogatenega morskega zraka napolni pljuča ter navda z energijo.
Hotele LifeClass pa dopolnjuje tudi najcelovitejša termalna, zdravstvena in wellness ponudba v Evropi. Sedem centrov - Shakti – Ayurveda center, Wai Thai center, Thalasso center, Lepotni center, Sauna Park, Termalno rekreacijski center in Center celostnega pomlajevanja in rehabilitacije - se razteza na več kot 10.000 m2 površine. Torej, brez skrbi, za vašo popolno sprostitev in razvajanje telesa in duha, bo vedno poskrbljeno. Naši športni vaditelji in animatorji pa bodo vedno zagotovili, da bodo prav vse sončne aktivnosti, nordijska hoja, joga, meditacija ali kolesarjenje, sproščene ter zabavne ob odkrivanju skrivnostnih kotičkov Slovenske Istre.
Dobrodošli v Svetu zdravih užitkov!
Ne spreglej ostalih super ponudb
POMLAD! Oddih s polpenzionom v hotelu Natura 4* na Rogli z neomejenim savnanjem!
V hotelu se prepletata tradicija in sodobnost, goste pa očarajo čudoviti razgledi, ki se odpirajo s teras. Dodana vrednost hotela sta neposredni dostop na smučarsko tekaške proge ter rolkarsko stezo.
POMLAD! Oddih v hotelu Planja 4* na Rogli neomejenim vstopom v notranji bazen!
Hotel Planja je odlična izbira za aktiven oddih, poslovno srečanje ali sprostitev. Hotel se nahaja v glavnem hotelskem kompleksu na Rogli.
POMLAD! Oddih v hotelu Rogla 3* Superior s kopanjem v hotelskem bazenu!
Hotel Rogla se nahaja v isti zgradbi kot hotel Planja, zato boste tudi tu doživeli aktivne počitnice ali kakovosten oddih.
Pomladni oddih za 2 osebi v Hotel Resortu Dražica na prelepem Krku
Obiščite nepozabni otok Krk! 1 otrok do 9,99 let brezplačno!
Oddih s kopanjem v apartmaju Lux Plus 4* v Termah Čatež
Preživite krasno pomlad v prijetnem apartmaju in s kopanjem v zimski Termalni rivieri!
Termalni oddih s hišnim ljubljenčkom GH Sava 4* sup, ali Hotel Zagreb 4*
Privoščite si sproščujoč oddih v objemu termalne oaze, kjer so dobrodošli tudi vaši hišni ljubljenčki



