- Potovanja (510)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Prvomajske počitnice
- Namestitve smučanje
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Slovenska Obala
- Metropole
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
TERMINI DO 23.9.! Oddih v hotelu Heritage Imperial 4* s polpenzionom v Opatiji!
Elegantni hotel je zgodovinski objekt iz leta 1885 in ponuja sproščen oddih v središču mesta nedaleč od znamenitega sprehajališča Lungomare.
TERMINI DO 13.9.! Oddih s polpenzionom v hotelu Marina 4* v Mošćenički Dragi!
Hotel nudi zunanji bazen z območjem za sončenje, otroški zunanji bazen in vodno igrišče za otroke z vodnimi atrakcijami ter notranji bazen z ogrevano morsko vodo.
TERMINI DO 23.9.! Oddih s polpenzionom v hotelu Istra 3* v Opatiji ob plaži!
Hotel Istra vam ponuja nepozabno dopustniško doživetje. Na voljo je notranji ogrevani bazen in aktivni programi, ki vključujejo jogo, meditacijo, dihalne vaje in gong. Hotel je prijazen hišnim ljubljenčkom.
TERMINI DO 23.9.! Oddih s polpenzionom v hotelu Ambasador 5* v Opatiji!
Hotel se nahaja na osrednji lokaciji v bližini središča Opatije, leži nad lastnim kopališčem in sprehajališčem Lungomare, ki se razteza vzdolž 12-kilometrske obale. Vključena uporaba wellnessa in bazena.
TERMINI DO 13.9.! Oddih v hotelu Lungomare 3* v Opatiji v bližini morja!
Hotel se nahaja na osrednji lokaciji v bližini središča Opatije, v neposredni bližine morja in z nepozabnim razgledom na Kvarnerski zaliv.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Krompirjeve počitnice
- Istra
Oddih za 2 osebi v hotelu Marina 4* v Moščenićki Dragi: 1x nočitev s polpenzionom v standard 2+1 sobi + 1 otrok do 2,99. leta gratis + vključena pijača iz avtomata ob večerji + uporaba SPA relax zone + uporaba notranjega bazena z ogrevano morsko vodo + palice za nordijsko hojo!
Hotel se nahaja ob morju na Opatijski rivieri, nudi notranji bazen z ogrevano morsko vodo in je prijazen hišnim ljubljenčkom.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Hotel Marina 4* v Mošćenički Dragi se nahaja ob morju, ponuja 188 sob in predstavlja idealno izbiro za počitnice na Opatijski rivieri. Hotel je prijazen kužkom.
Standardna soba s površino 22 m2 vam ponuja sproščujoč pogled z zasebnega francoskega balkona na urejen atrij hotela. Soba vsebuje zakonsko posteljo, zložljivi dvosed, kopalnico s tušem, sušilec za lase, SAT-TV, telefon z direktno linijo, Wi-fi, klimatsko napravo, mini bar in sef.
Hotelska restavracija ponuja bogat samopostrežni zajtrk in večerjo z odličnimi sredozemskimi specialitetami in številne tematske večerje. Restavracija ponuja tudi brezglutensko in vegetarijansko hrano ter možnost lunch paketa. Osvežite se lahko tudi v hotelski kavarni s teraso.
Lahko se razvajate v Wellness & Spa centru. Ob prihodu vas bodo pričakali umirjeni zemeljski toni, ki bodo v trenutku ustvarili občutek pomirjenosti. Območje SPA relax obsega finsko savno, masažno kad in prostor za počitek. Wellness ponuja tudi širok izbor masaž, solarij in lepotne tretmaje.
Na voljo je notranji ogrevan bazen z morsko vodo.
Ob doplačilu sta na voljo dve osvetljeni teniški igrišči, mini nogomet, kolesarske in sprehajalne steze.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
Popoln oddih s polpenzionom v Resortu Villas Rubin 3* v Rovinju
Sproščujoče počitnice na hrvaški obali! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih s polpenzionom v Resortu Belvedere 4* v Vrsarju
Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let!
SKOK NA OBALO s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 33,00 €. Razliko 187,00 € do polne cene (220,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Luksuzen oddih s polpenzionom na Obali, v Hotelu dvorec Convent 4*
Vrednost kupona je 47,40 €. Razliko 268,60 € do polne cene (316,00 €) plačate direktno ponudniku.
Popolne počitnice v Blue Waves Resortu 4* na Krku
Vrednost kupona je 52,00 €. Razliko 208,00 € do polne cene (260,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov in opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!