Zimska sezona na Pohorju! SUPER CENA za oddih za 2 odrasla v Grand hotelu Bellevue****: 3x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi + neomejen vstop v svet savn Wellness centra Bellevue 4* + neomejen vstop v fitnes + wi-fi in parking! Otrok do 9,99 let GRATIS!
Vrednost kupona je 99,60 €. Razliko 398,40 € do polne cene (498,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte ostalih opcij bivanja med dodatnimi možnostmi!
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. Možnost združevanja kuponov (bivanje lahko podaljšate).
- Kuponi so unovčljivi do 20. 3. 2023 (odhod).
- Obvezna predhodna rezervacija s šifro kupona preko e-maila: [email protected] ali na telefon 02 607 51 00. Svetujemo, da se pred nakupom pri ponudniku pozanimate o razpoložljivosti želenega termina in da rezervacijo opravite takoj po nakupu kupona, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivih kapacitet.
- Kupon se šteje kot unovčen, v kolikor ste opravili rezervacijo. Obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 48 ur pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do izbire novega termina koriščenja znotraj unovčljivosti kupona.
- Obvezno doplačilo: turistična taksa 2,50 €/osebo/dan, otroci 1-17,99. leta 1,25 €/osebo/dan, otroci do 0,99 let so opravičeni plačila turistične takse, prijava 1 €/osebo, otroci do 17,99 let so opravičeni plačila prijave.
- Ugodnosti za otroke: bivanje za otroka do 9,99 let v postelji s starši gratis; otrok od 9,99. do 11.99 leta na pomožnem ležišču 50 % popusta, tretja oseba (odrasel ali otrok 12-18 let) v sobi na dodatnem ležišču 20 % popust.
- Možna doplačila: večerja 13 €/osebo/dan za odrasle in otroke nad 2. letoma (večerja); pohorsko obilno kosilo 15 €/osebo/dan; soba z balkonom 8 €; otroška posteljica 5 €/dan.
- Prijava po 14.00, odjava do 11.00.
- Ponudba vsebuje: zimski oddih za 2 osebi v Grand hotelu Bellevue 4*: 3x nočitev s polpenzionom v dvoposteljni sobi z dodatnim ležiščem ali brez + možnost priprave dietne hrane + neomejen vstop v svet savn Wellness centra Bellevue 4* (aroma parne kopeli, turški savni, ekstremna finska savna, infrardeči savni, kromoterapevska savna, laconium – blaga savna) + neomejen vstop v fitnes + wi-fi in parkirišče.
- Vrednost kupona je 99,60 €. Razliko 398,40 € do polne cene (498,00 €) plačate direktno ponudniku.
Grand hotel Bellevue****
Čez hotel na vrhu vzpenjače je zapihal svež veter. Grand hotel Donat Bellevue odpira vrata spremembam in vas pričakuje s še boljšo in kakovostnejšo ponudbo. Posebej za vas širijo svoje kapacitete, nadgrajujejo storitve in ustvarjajo nove možnosti udobja. Želijo, da vaše bivanje v hotelu postane nadstandardno doživetje. Rezervirajte svoje zatočišče udobja še danes.
Dvoposteljna soba je velika 30 m2 in ima dvoposteljno ležišče s kavčem; z možnostjo nastanitve dveh odraslih in dveh otrok (kopalnica s prho ali kadjo, direktni telefon, kabelska TV, mini bar, sef, internetni priključek).
Podrobnosti o ponudniku
Na Slemenu 35
2208 Pohorje
Slovenija

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.

Ne spreglej ostalih super ponudb
Družinska pustolovščina z Lirijem v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Družinska pustolovščina z Lirijem! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Zimski wellness oddih v dvoje v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Krasna zima v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Otrok do 7. leta gratis! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Zimski oddih v Forest hotelu Videc 3* na Mariborskem Pohorju
Obiščite prekrasno Mariborsko Pohorje!
Čudovit oddih za 2 osebi v hotelu Cittar 4* v Novigradu
Vrednost kupona je 34 €. Razliko 153 € do polne cene (187 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi je na voljo tudi druga opcija, preverite med dodatnimi možnostmi!
Razkošen oddih za do 4 osebe v Villa Ula Premium Apartments v Opatiji
Apartmaji se nahajajo v 2. vrsti do morja! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!