Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA | 1nadan.si

SUPER CENA za sproščanje za 2 osebi v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA v Črnem Kalu: 2x nočitev s samopostrežnim zajtrkom v dvoposteljni sobi z lastno kopalnico + 1-dnevni najem 2 električnih koles + uporaba zunanjega bazena + 1x penina lokalnega ponudnika po izbiri + wi-fi!

Popoln oddih na podeželju slovenske Istre, le nekaj minut iz centra Kopra!

Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
Sprošcanje v prijetnem ambientu Guest House Hiše ROBIDA
220,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Korak iz mestnega vrveža. Razgled na Slovensko Istro. Kamnita hiša s tradicijo. Sodobno opremljene sobe. Gurmanski užitki. Aktiven oddih.

Na podeželju slovenske Istre, deset minut iz centra Kopra, se na samem Kraškem robu nahaja zanimiva vasica Črni Kal. Zgolj korak iz mestnega vrveža, z najlepšo razgledno točko na Slovensko Istro in Tržaški zaliv.
Davnega leta 1895 je bila HIŠA ROBIDA največji objekt na Ćetnari (Katinara), kot domačini imenujemo spodnji Črni Kal, s svetovno znanimi plezališči. Bila je pomembna točka na poti iz Obale v notranjost države. Že takrat je hiša sestavljala vaško gostilno, trgovino z živili, prenočišča in pošto. Po vojni je bila gostilna najbolj poznana po odličnih klobasah in pršutu ter okusni domači kuhinji, ki sta jo gostom nudila nonota Olga in Slavko Žerjul.

Dolga leta je bil večinski del hiše prazen in zapuščen, in sicer, vse dokler ni Slavkov vnuk Žiga natrosil nekaj predlogov, sestra Tina pa je izbrano idejo prenesla na papir. Složno razmišljanje družine Vatovec in none Olge je kmalu obrodilo sadove. Istrsko kamnito hišo so julija 2018 popolnoma obnovili in nastal je hostel oziroma GUEST HOUSE HIŠA ROBIDA, kjer želijo gostom ponuditi višji nivo kakovosti storitev.
Zakaj ravno ROBIDA? Robidovo grmičevje ugodno uspeva na kraškem robu in obenem razveseljuje z okusnimi sadeži. Prav tako, si želijo, v prijetnem ambientu HIŠE ROBIDA, razveseliti vsakega gosta.

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Rovinj, Hrvaška

1. MAJ! Počitnice s polpenzionom v Island hotelu Istra 4* z bazenom v Rovinju!

POSEBNA PONUDBA!

Island Hotel Istra na otoku Sv. Andrija ima vse, kar potrebujete za sproščen dopust, na kilometre plaž in sprehajališč ter bazenski kompleks.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Poreč, Hrvaška

POMLAD! Oddih s polpenzionom in zunanjim bazenom v Villi Galijot 4* v Poreču

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Udobne hiške, ki stojijo na zelenem polotoku brez avtomobilov tik ob Poreču, imajo vse, kar potrebujete za oddih. Ob nastanitvi je zunanji bazen z morsko vodo, ki je v predsezoni ogrevan.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Poreč, Hrvaška

POMLAD! Oddih v apartmajih Astra 2* v Poreču z zunanjim bazenom v Zeleni Laguni!

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Apartmaji se nahajajo sredi mirne oaze v senci ceder in hrastov tik ob plaži. V visoki sezoni bo za zabavo poskrbela animacija. Tudi vaši hišni ljubljenčki so dobrodošli.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Novigrad, Hrvaška

Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu

Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO!

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
NOVO Donja Stubica, Hrvaška

Nedeljski oddih v Hotelu Terme Jezerčica 4*

V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
NOVO Ankaran, Slovenija

Zimski oddih v butičnem Hotelu Rezidenca Ortus 3* v Ankaranu

Vrednost kupona je 69,80 €. Razliko 279,20 € do polne cene (349,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!