- Potovanja (544)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Namestitve smučanje
- Ostali hoteli
SUPER CENA za krasne počitnice ob belih strminah v Hotelu Antares 4* v Piancavallu, Pordenone: 3x nočitev s polpenzionom za 2 osebi v dvoposteljni sobi v sobi z balkonom in čudovitim razgledom na Piancavallo in vzhodne Dolomite + parkirno mesto!
Vrednost kupona je 67,60 €. Razliko 270,40 € do polne cene (338,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln zimski oddih!
Preživite del zime v Hotelu Antares 4* v Piancavallu, Pordenone. Pozabite na vsakdan in se prepustite užitkom na snegu ter v mirni in sončni okolici. Hotel nudi 62 sob, vse pa so opremljene z balkonom, televizijo in minibarom. S popustom se boste lahko sproščali v wellnessu, kjer vam bo na voljo hamam, (bio)savna in kotiček za počitek. Če pa si boste kak dan želeli oddahniti od smučanja ali teka na smučeh, pa lahko obiščete tudi Benetke, ki so le uro vožnje stran!
Naj bo letošnja zima nekaj posebnega.
Ne spreglej ostalih super ponudb
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Družinski oddih za 2 v Hotelu Mimosa Lido Palace 4* v Rabcu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Pomladni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih s polpenzionom Valamar Sanfior Hotel & Casa 4* v Rabcu
MEGA dopust na vzhodni obali Istre! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih v udobni mobilni hiški CampingIN Park Umag 4*
Vrednost kupona je 17,00 €. Razliko 93,00 € do polne cene (110,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
SEASON OPENING s polpenzionom v hotelu Delfin 3* v Omišlju na Krku
Krasne počitnice v hotelu tik ob morju!V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!



