- Potovanja (498)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Istra
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Terme
- Šolske počitnice
- Hoteli Slovenija
- Poletne počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
SUPER CENA za krasen 3-dnevni oddih za 2 osebi v Termah Snovik: 2x nočitev z zajtrkom v apartmaju 2+2 ali 3+2 + 2x dnevno vstop v notranje termalne bazene + pitje termalne vode + vodena vodna telovadba + Kneipp vodni oblivi + program sprostitve in rekreacije + wi-fi in parkirišče!
Vrednost kupona je 10 €. Razliko 270 € do polne cene (280 €) plačate direktno ponudniku. Plačilo pri ponudniku je možno tudi s turističnim bonom! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi!
Terme Snovik – eko svet termalnih užitkov
Najvišje ležeče terme v Sloveniji, obkrožene s Kamniško-Savinjskimi Alpami in neokrnjeno naravo Tuhinjske doline.
Apartmajsko naselje na robu gozda
Apartmajsko naselje 4*, ki se razteza nad termalnim kompleksom, je zgrajeno iz naravnih materialov, kar omogoča sproščeno in udobno počutje v apartmajih in sobah s pomirjujočim razgledom na zeleno dolino in okoliške planine.
Bazeni s termalno vodo
Termalna voda
Voda v Termah Snovik je priznana kot naravno zdravilno sredstvo in predstavlja naše največje bogastvo. Vsebuje kalcij in magnezij ter veliko drugih koristnih mineralov. Primerna je za kopanje in pitje, dobro vpliva na kosti, kožo in prebavo. S plavanjem krepimo mišice celotnega telesa, še posebej pa hrbtne in prsne mišice, ter mišice nog in ramenskega obroča, hkrati pa razbremenimo sklepe in kosti.
Bazeni
Bazenski kompleks sestavljajo notranji in zunanji bazeni z naravno travnato plažo. Voda v notranjem bazenu ima 32 °C, v masažnem bazenu pa 36 °C. Zunanji bazen s tobogani, v katerem je temperature vode od 26 °C do 28 °C, je pravi doživljajski raj za otroke in odrasle.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasen morski oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Družinske termalne počitnice v hotelu Vesna 3*, Terme Topolšica
1. otrok do 4,99 in 2. otrok do 9,99 GRATIS! Vrednost kupona je 48,00 €. Razliko 194,00 € do polne cene (242,00 €) plačate direktno ponudniku.
Morski oddih v POPOLNOMA NOVEM Visula Hotel & Spa 4* v Medulinu
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi termini in opcije bivanja, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
All inclusive oddih v Arba Resortu 4*, Valamar Collection, na Rabu
Družinska oaza na smaragdni obali Raba! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!



