Hotel pod Roglo, Zreče: turistični bon | 1nadan.si

Osrčje neokrnjene narave! SUPER CENA za 3-dnevni oddih za 2 v idiličnem Hotelu pod Roglo: 2x nočitev v dvoposteljni sobi z zajtrkom + GRATIS: 2x večerja za oba, karta pohodih poti, wi-fi in parking! Otrok do 9,99 let biva brezplačno!

Vrednost kupona je 10 €. Razliko 216 € do polne cene (226 €) plačate direktno ponudniku. Plačilo pri ponudniku je možno tudi s turističnim bonom!

Hotel pod Roglo, Zreče: turistični bon
Hotel pod Roglo, Zreče: turistični bon
Hotel pod Roglo, Zreče: turistični bon
Hotel pod Roglo, Zreče: turistični bon
10,00€
    Kupi kupon
? Kaj to pomeni? Plačilo pri ponudniku:
216,00 €
Super cena
 
 

Vabimo vas na aktivno-sproščujoč oddih v Hotel pod Roglo! Če nadvse radi za nekaj dni zapustite okrilje vašega doma in se prepustite raziskovanju in uživanju v slovenskih lepotah, športnih aktivnostih in bi se radi nadihali svežega zraka, smo tokrat v vaš repertoar idiličnih slovenskih kotičkov zabeležili 3-dnevno nastanitev tik pod Roglo. Hotel pod Roglo bo vaše lačne želodčke razvajal z obilnim in zajtrkom. Sprostili se boste v bazenih Term Zreče. Prisrčno vabljeni v objem pohorskih gozdov, v kraj kjer se za trenutek ustavi čas, med ljudi, ki vam s prijaznim nasmehom in lepo besedo polepšajo dan.

Obiščite Hotel pod Roglo in se sprostite v neokrnjeni naravi, obiščite Roglo, saj imate tu na voljo veliko sprehajalnih, kolesarskih poti, mnogo znamenitosti, kmečki turizmi vam nudijo domače specialitete in lastne proizvode, ponujajo se tudi degustacije vin okoliša, ter njihovega domačega kovaškega piva. Za sprostitev vam priporočajo uporabo hotelske savne, prijetno vas osveži masaža, kopanje v termalnih bazenih Zreških Term, za tiste, ki imate radi adrenalinske izzive je na Rogli tudi adrenalinsko sankališče Zlodejevo.

Priporočamo vam tudi obisk Poti med krošnjami Pohorje, ki navdušuje z novo perspektivo narave!

Vse sobe so sodobno opremljene. V njih so kopalnice s kopalno kadjo ali tušem, direktni telefon, kabelska televizija, mini bar, sef in internetni priključek. Sobe v prvem nadstropju imajo balkon, s katerega se pogled odpira na potoček, ki teče mimo hotela.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Portorož, Slovenija

Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu

PRENOVLJEN HOTEL!

Otrok do 12. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Opatija, Hrvaška

Zimski oddih s polpenzionom v Hotelu Admiral 4* v mondeni Opatiji

Doživite čarobno zimo v objemu morja in svežega zraka na hrvaški obali!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Novigrad, Hrvaška

Wellness sprostitev ob morju v hotelu Nautica 4* Novigrad

TUDI ZA PRVOMAJSKE POČITNICE!

Zagotovite si luksuzni oddih na hrvaški obali! GRATIS otrok do 2,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Rogaška Slatina, Slovenija

[FLASH SALE!] Pomladni oddih v dvoje v Grand Hotelu Sava 4* v Rogaški Slatini!

Pomladna sprostitev v Rogaški!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Stubičke Toplice, Hrvaška

Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo

Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Bled, Slovenija

Glamping Ribno: sproščen oddih na Bledu

tudi za prvi maj!

Vrednost kupona je 75,80 €. Razliko 303,20 € do polne cene (379,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!