Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Nepozabni aktivni oddih v družinskem hotelu Tripič
Otrok do 4,99 let GRATIS! Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Hoteli Slovenija
- Krompirjeve počitnice
- Poletne počitnice
Aktivni oddih v neposredni bližini vodnega parka Bohinj! SUPER CENA za 5-dnevni paket za 2 osebi v družinskem hotelu Tripič: 4x nočitev s samopostrežnim zajtrkom v dvoposteljni sobi s kopalnico in balkonom + parking in wi-fi!
Ne spreglejte vseh aranžmajev in terminov bivanja, vse do 28. 12. 2021! Otroci do 6. leta brezplačno!
Preživite nepozabni oddih v prečudovitem Bohinju!
Hotel Tripič se nahaja v Bohinju, natančneje v Bohinjski Bistrici, ob glavni cesti, ki vodi na ski center Soriška planina (12 km). Ski center Vogel je oddaljen le 9 km od hotela, Bohinjsko jezero samo 5 km, Blejsko jezero pa 20 km. V neposredni bližini so banka, pošta, trgovine, kulturni dom s kinodvorano, teniška igrišča v Campu Danica (500 m), avtobusna in železniška postaja, Vodni park Bohinj (50 m), pa je odprt vse dni v tednu.
Manjši družinski hotel s skupno 17 sobami, s sejno sobo za do 30 udeležencev, dvema restavracijama za do 150 oseb, veliko pokrito poletno teraso, velikim osvetljenim parkiriščem, brezplačnim internetom. Za vas so odprti vsak dan celo leto že od 1986 dalje. Brezplačno vam je na voljo veliko osvetljeno parkirišče, ki je primerno tudi za avtobuse. Garaža za motorje in kolesa ter shramba za smuči sta brezplačni.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Družinski oddih v hiški Holiday Cottage II + neomejeno kopanje; Terme 3000
Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln pobeg v President Penthouse apartma v Kristal Paris Resort na Pagu!
Udobje, bližina plaže in brezskrbno bivanje!
Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Astarea 3* pri Dubrovniku
Odpočijte si v hotelu v zalivu s prodnatemi plažami, le 10 kilometrov stran od Dubrovnika. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Prestižni oddih s polpenzionom v Sheraton Dubrovnik Riviera Hotelu v Mlinih
Razkošen pomladni wellness oddih v Hotel Habakuk na prvljičnem Pohorju
Doživite popolno ravnovesje sprostitve, razvajanja in raziskovanja! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!



