-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Metropole
- Ostali hoteli
- Krompirjeve počitnice
- Poletne počitnice
SUPER CENA za 2-dnevni potep v prestolnico Srbije za 2 osebi: 1x nočitev v sobi v Villi Forever v centru Beograda + pijača dobrodošlice + wi-fi! Otrok do 7. leta starosti GRATIS!
Vrednost kupona je 7,80 €. Razliko 31,20 € do polne cene (39,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe! Kuponi so unovčljivi vse do 29. 12. 2021!
Villa FOREVER stoji na meji med urbanim centrom mesta, obalo Save in kulturno-zgodovinskimi spomeniki mesta, a je lokacija hkrati tudi mirna in prijetna. Villa Forever je dobra izbira tako za poslovna potovanja kot za turistično raziskovanje Beograda. Villa Forever ima 14 elegantno in udobno opremljenih sob. Vse sobe si klimatizirane, imajo minibar, brezplačen brezžični dostop do interneta (wi-fi), plazma televizor in sodobno opremljeno kopalnico.
Knez Mihailova ulica, najlepše in najbolj znano beograjsko sprehajališče, je le nekaj minut oddaljena od vile. Glavni mestni trg, Trg republike, Narodno gledališče in Narodni muzej so le pet minut hoda stran.
V nekaj minutah boste peš dosegli tudi srednjeveško trdnjavo Kalemegdan, kjer je tudi beograjski živalski vrt, in slavno starobeograjsko bohemsko sprehajališče Skadarlija s številnimi restavracijami in kavarnami, kjer lahko uživate v tradicionalnih srbskih jedeh ob živi glasbi.
Avtobusna in železniška postaja sta od vile oddaljeni 5-8 minut hoda, parkirišče Obilićev venac pa je le 50 m od vile.
Kratek sprehod od vile vas bo popeljal do številnih drugih turističnih atrakcij Beograda, kot so Patrijaršija, Hram Svetog Save, Bajrakli džamija, Brankov most (čez katerega boste v 10 minutah lagodne hoje v trgovskem centru Ušće), judovska občina in sinagoga, pa tudi vrsta galerij, gledališč, kinematografov, restavracij, pošt in bank.
Ne spreglej ostalih super ponudb
POZDRAV POLETJU s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu
Krasni topli dnevi na morju!
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
WELLNESS RAZVAJANJE v 4* s polpenzionom v Lifeclass hotelih 4* v Portorožu!
Vrednost kupona je 43,00 €. Razliko 247,00 € do polne cene (290,00 €) plačate direktno ponudniku.
Luskuzni oddih s polpenzionom ter uporabo bazena in savn v Atlantidi Rogaška 5*
Razkošen oddih s petimi zvezdicami!
Poletni morski pobeg s polpenzionom v Hotelu Pula 3*
Vrednost kupona je 69,00 €. Razliko 390,00 € do polne cene (459,00 €) plačate direktno ponudniku. V tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!



