Počitnice za 2 osebi v paviljonih Kačjak 2* v Dramlju: 1x nočitev s polpenzionom plus v standard 2+1 sobi z balkonom na morsko stran + 1 otrok do 1,99. leta gratis + vključena pijača ob večerji + prijazno hišnim ljubljenčkom!
Paviljoni se nahajajo na čudovitem in mirnem polotoku, obdanem s sprehajališčem, so prava destinacija za ljubitelje nedotaknjene narave.
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Rezervacijo opravite v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
- Po potrjeni rezervaciji obstaja možnost odpovedi rezervacije vsaj 7 dni pred prihodom, v tem primeru ste upravičeni do spremembe termina po aktualni ceni. V primeru odpovedi rezervaciji 6 ali manj dni pred prihodom so stroški sledeči: od 6. do 1. dneva pred prihodom 40 % končne cene, na dan prihoda ali v primeru neprihoda 100% končne cene. Za odpoved se obrnite na e-mail [email protected].
- Ob prihodu v hotel morate predložiti voucher, prejet ob potrditvi rezervacije.
- Ugodnosti za otroke: brezplačno bivanje s polpenzionom plus za otroka do 1,99. leta v postelji s starši; brezplačna turistična taksa za otroka do 11,99. leta.
- Možna doplačila v nakupnem procesu: 15% doplačilo v primeru krajšega bivanja od minimalnega števila nočitev bivanja (na povpraševanje).
- Obvezna doplačila na recepciji: 2,50 €/osebo/dan za turistično takso v obdobju od 1.4.-30.9.; 1,25 €/dan za otroka od 12. do 17,99. leta za turistično takso v obdobju od 1.4.-30.9.
- Možna doplačila na recepciji: 4 €/avto/dan za parkirišče (parkirnega mesta ni mogoče rezervirati in je odvisno od razpoložljivosti); 14 €/dan za hišnega ljubljenčka (potrebna najava na rezervaciji).
- Prijava od 14.00; odjava do 10.00.
- Vse reklamacije in pritožbe je potrebno oddati na licu mesta na recepciji, v nasprotnem primeru je ne moremo reševati po vašem odhodu iz hotela.
- Pridružujemo si pravico do spremembe cen ali razprodanih terminov v kateremkoli trenutku brez predhodnega obvestila. Po potrjeni rezervaciji spremembe niso več mogoče.
- Ministrstvo za zdravje opozarja: prekomerno pitje alkohola škoduje zdravju. Alkohol lahko uživajo le polnoletne osebe.
- Ponudba vsebuje: počitnice za 2 osebi v paviljonih Kačjak 2* v Dramlju: 1x nočitev s polpenzionom plus v standard dvoposteljni sobi z balkonom na morsko stran brez pomožnega ležišča (maksimalna kapaciteta sobe: 2 odrasli osebi in 1 otrok do 1,99. leta) + zajtrk in večerja + vključena pijača ob večerji: voda, točeno vino, točeno pivo in brezalkoholne pijače + brezplačen WiFi.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.

Turistično naselje Kačjak 2* se nahaja na lepem, mirnem polotoku Kačjak, 1 km od vasi Dramalj. Med bujnim mediteranskim rastlinjem se razprostira 10 paviljonov z 132 sobami. Idealen je za ljubitelje pustolovščine in narave, ki imajo raje široko paleto dejavnosti. Za tiste, ki se radi sprehajajo in uživajo v naravi, je okoli celotnega polotoka urejena promenada, ki deloma poteka skozi čudovito strmo pečino nad morjem. Na voljo je tudi tv salon, v bližini še trgovina in picerija.
Standard soba je velika 13m2 in opremljena z dvoposteljno posteljo, zasebno kopalnico s tušem in straniščem, balkonom z mizo in stoli na morsko stran.
Samopostrežni zajtrk in večerja sta na voljo v klimatizirani centralni restavraciji, z doplačilom je na voljo tudi aperitiv bar s prostorno zunanjo teraso in edinstvenim pogledom na otok Krk.
Prelepa plaža Kačjak je blizu vasi, od paviljonov oddaljena 2 minuti hoje, in je ena najlepših na obali. Na novo prenovljeni plaži Kačjak se nahaja tudi Beach bar, kjer lahko gostje uživajo v gastronomski ponudbi hitre hrane in prigrizkov, zabavi in številnih zabavnih aktivnostih. Na veliki prodnati plaži lahko najamete ležalnike, senčnike in baldahine, na voljo so tudi številne vodne atrakcije.
Z doplačilom so na voljo številna športna igrišča za tenis, namizni tenis, mini golf, večnamensko igrišče, najem pedalinov in ostali vodni športi.
Podrobnosti o ponudniku
Kačjak bb
51265 Crikvenica
Hrvaška

Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Vstopnica za edinstveni DINO PARK BLED
Za otroke do 3. leta je vstop prost! Več o Dino Parku si lahko ogledate na njihovi spletni strani www.dinopark.si Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Prestižna zlata nega obraza (90 min)
Celovita regeneracija vaše kože na obrazu s kozmetiko Afrodita!
60-minutna antistresna terapija v masažnem salonu Balance
Povrnite telesu izgubljeno vitalnost!
Personalizirana nega obraza (60 min)
Naj vaša koža zasije v vsem svojem sijaju!
Volumensko podaljševanje trepalnic
Idealno za stranke s tanjšimi naravnimi trepalnicami!