-
Prikaži vse iz kategorije:
- Igrače in izdelki za otroke
Uganke za mlade! - 50 % na 1-letno naročnino na revijo Čukec za otroke (12 številk revije) + DARILO: veliki poster Čukec (A2), pri Založbi Čukec! Poštnina je brezplačna!
Prvi slovenski ugankarski zabavnik za otroke!

Razgibajte otroške možgančke! Čukec je prvi slovenski ugankarski zabavnik, namenjen otrokom od prvega do vključno šestega razreda osnovne šole.
Čukec otrokom s kvizi, rebusi, slikovnimi in besednimi ugankami pomaga odgovoriti na vprašanja, ki se jim nenehno porajajo. V njem najdejo tudi lahke križanke, osmerosmerke, matematične in logične uganke, blodnjake, premetanke in izpolnjevanke primerne težavnostne stopnje, saj so plod dela in dolgoletnih izkušenj najuglednejših slovenskih ugankarjev.
Čukec otroke razveseljuje že 25 let in je plod dela in dolgoletnih izkušenj najuglednejših slovenskih ugankarjev. Revija izhaja 25. v mesecu, tudi med počitnicami.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Popoln morski oddih v hotelu Magal Maradiso Hotel by Aminess v Njivicah na Krku
Otrok do 10. leta gratis!
Krasen poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Resortu Petalon 4*
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Bioterme 4* Mali Nedelja: sanjski POLETNI paket s kopanjem in polpenzionom
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness oddih v dvoje v Grand hotelu Adriatic II*** v Opatiji!
Preživite krasne počitnice v mondeni Opatiji!