-
Prikaži vse iz kategorije:
- Mobilne hiške
- Hrvaška
- Mobilne hiške Hrvaška
- Istra
Super cena za 3-dnevni mega oddih za do 4 osebe v mobilnih hiškah Premium v kampu Grand Veles v Banjolah pri Puli: 2x nočitev v klimatizirani mobilni hiški + dostop do privat plaže + wi-fi po celem kampu!
Namestitev tik ob morju! Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Nastanitev se nahaja v Puli, natančneje v kampu Indije v Banjolah. Gre za zasebni Kamp Grand Veles, znotraj kampa Indije, tik ob morju, ki zajema 12 mobilnih hišk. Hiške so velike 8 x 3 m z enako veliko odprto teraso in so primerne za družine z otroki. Opremljene so s spalnico z zakonsko posteljo, otroško sobo z dvema ležiščema, dnevno sobo z razteljivo sedežno garnituro, kuhinjo s hladilnikom in kopalnico. Na terasi so miza s stoli in ležalniki za sončenje. Vse hiške so klimatizirane.
V kampu so tudi skupni prostori za peko, kjer so žari in mize, in prostor za druženje. V celem kampu je na voljo tudi wi-fi. Ker je parcela tik ob morju, ima kamp zasebni dostop do prodnate plaže, ki je lepo urejena in primerna za otroke. Prednost plaže je, da je na njej senca do 13.30.
Kamp je miren in primeren za oddih in počitek. Kamp Indije ponuja vse, kar potrebujete za popolne počitnice: trgovino, dobre restavracije, picerijo in otroško igrišče. Zaradi razgibanega morskega dna je lokacija zanimiva tudi za potapljače. Dve minuti vožnje od kampa je teniško igrišče.
Kamp je na odlični lokaciji, saj je le 7 minut vožnje oddaljen od centra Pule, kjer je tudi tržnica z bogato izbiro sadja in zelenjave po ugodnih cenah in velikoi ribarnico. Če si želite zabave, nakupov, glasbe in stojnic, pa se lahko odpeljete tudi do Medulina, ki je oddaljen 8 minut vožnje. Nedaleč stran so tudi Kamenjak in Brioni, kamor se lahko odpravite z ladjico. Na Brionih se lahko vozite z vlakcem in si ogledate živalski vrt. Ljubitelji golfa boste prav tako navdušeni nad Brioni. Blizu kampa je tudi akvarij z bogato predstavitvijo morskega sveta.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom v apartmajskem naselju Prekmurska vas v Termah 3000
Doživite Prekmurje v udobnih apartmajih! Ne spreglejte vseh öpcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
TERMINI 17.5.-19.9.! Hotel Delfin s polpenzionom in vodno igralnico v Poreču!
Hotel je 5 km oddaljen od Poreča in se nahaja na polotoku, prekritem z borovim gozdom in urejenimi kamnitimi ter prodnimi plažami. Na voljo je tudi zunanji bazen z morsko vodo in vodna igralnica.
Morski oddih v Apartmajih Mateo na priljubljeni turistični destinaciji, Vodice
Vrednost kupona je 49,80 €. Razliko 199,00 € do polne cene (248,80 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh aranžmajev med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Wellness oddih v dvoje v Grand hotelu Adriatic II*** v Opatiji!
Preživite krasne počitnice v mondeni Opatiji! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Last minute oddih s polpenzionom v vrhunskem Hotelu Ambasador 5* v Opatiji
Krasen oddih v objemu klasične elegance vrhunskega hotela ob morju! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Wellness paket za 2 v Stubičkih Toplicah z vključeno masažo
Obiščite čudovito hrvaško naravo tik ob slovenski meji! Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.



