Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Oddih v Glamping Sunflower šotoru za do 5 oseb v Maredi
Ne spreglejte vseh terminov in tipov šotorov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Oddih v Glamping Sunflower šotoru za do 5 oseb v Savudriji
Doživite neverjetno izkušnjo glampinga! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Glamping in kampiranje
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Istra
Dopust na hrvaški obali! Super cena za čudovit 2-dnevni oddih v kampu Veli Jože pri Savudriji: 1x nočitev v Glamping Sunflower šotoru delux za do 5 oseb (35 m2) + posteljnina + brezplačno parkiranje in wi-fi!
Doživite neverjetno izkušnjo glampinga! Ne spreglejte vseh terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Kamp Veli Jože se nahaja na najbolj zahodnem delu istrskega polotoka, v neposredni bližini Savudrije, le 10 km od slovensko-hrvaške meje. Kamp ima skoraj 2 km dolgo skalnato plažo in manjšo prodnato plažo. V kampu sta trgovina in restavracija.
Zaradi bližine zgodovinskih in kulturnih destinacij v Istri lahko svoj oddih popestrite z izleti po notranjosti polotoka ali ob obali. Lokacija je tudi idealna za ljubitelje športov, kot so kolesarjenje, pohodništvo in tek, in seveda različnih vodnih športov. Zaradi prijetnega podnebja, naravnih lepot, kulturnih znamenitosti in gostoljubnih domačinov je Savudrija popolna destinacija za odkrivanje neprekosljive Istre.
Oprema šotora:
• Kuhinja, kopalnica, zakonska soba in otroška soba
• V kuhinji: pomivalno korito s toplo vodo, štedilnik, hladilnik z zmrzovalno skrinjo, grelnik vode, kavni aparat, mikser, ves pribor in posoda ter jedilni kot
• V Kopalnici: tuš in umivalnik (topla voda) in WC
• Elektrika v celotnem šotoru
• Zakonska soba z zakonsko posteljo dimenzij 140 x 190 cm in omaro, ter nočnimi poličkami
• Otroška soba ima pograd in samostojno posteljo dimenzij 90 x 190 cm
Delux tent je novejši in modernejši tip šotora. Ima lepšo in bolj kvalitetno zunanjost (kakovostno boljšo izolacijo proti soncu, vetru in dežju), več pohištva in odlagalnih poličk v kuhinji, ter bolje opremljeno kuhinjo, zasebni sef in air cooler za vroče poletne dni.
Šotor ima v celoti lesen in ročno izdelan interier in pohištvo. Velikost šotora 35 m2, od tega terasa 5 m2. Od morja je oddaljen cca 150 m. Primeren za do 5 oseb.
Aktivnosti: kamp z bazeni, igrišči za otroke, restavracijami, trgovinami, pekarno, igrišča za tenis, golf, odbojko na plaži, možnost najema koles, paintball, blizu se nahaja pribljubljena Istralandija ...
Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in drugih atrakcij med dodatnimi možnostmi ponudbe. V Gardaland prihajajo 3 top dogodki: Prezzemolo Berry Bites, K-Pop Festival in Minecraft!
TERMINI DO 31.10.! Island hotel Istra 4* s polpenzionom in bazenom v Rovinju!
Island Hotel Istra na otoku Sv. Andrija ima vse, kar potrebujete za sproščen dopust, na kilometre plaž in sprehajališč ter bazenski kompleks.
Oddih s polpenzionom v apartmajskem naselju Prekmurska vas v Termah 3000
Doživite Prekmurje v udobnih apartmajih! Ne spreglejte vseh öpcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih za 2 v Depandansi Primorka v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Ko se čas ustavi – popoln poletni oddih v hotelu Slatina 4* v Rogaški Slatini
Sodoben zdraviliški zdravstveni center! Vrednost kupona je 57,80 €. Razliko 231,20 € do polne cene (289,00 €) plačate direktno ponudniku.
Termalne počitnice za dve osebi v Hotelu Bioterme 4*
Preživite sproščujoče počitnice v edinem okolju prijaznem hotelu v severovzhodnem delu Slovenije. Ne spreglejte vseh opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe.




