-
Prikaži vse iz kategorije:
- Kopalne karte
- Wellness
- Šport in prosti čas
Noro! Celodnevna kopalna karta za 1 osebo (odraslo ali otroka) na poletni ali zimski Termalni rivieri v Termah Čatež. Plačajte 11,50 € namesto do 17 €. Kuponi so unovčljivi do 30. 9. 2019!
Vodni raj na več kot 10.000 m2 zunanjih termalnih površin! Otroci do 4,99. leta starosti imajo v spremstvu staršev brezplačen vstop!
Poletna Termalna riviera
V objemu igrivih termalnih voda
Poletna Termalna riviera z največjim zunanjim bazenskim kompleksom daleč naokoli omogoča zabavo za vse generacije na več kot 10.000 m² termalnih vodnih površin. Pričakujejo vas vodne atrakcije in bazeni raznolikih oblik s temperaturo termalne vode od 26 do 36 oC.
Uživajte v vodi tisočerih oblik. Tobogani, gusarski otok, počasna reka, bazen z valovi, otroški bazeni, igrala, whirlpooli ...
Težko boste vse skupaj preizkusili v enem samem dnevu.
Bazeni in atrakcije poletne Termalne riviere so razlog, da se živahen smeh že od daleč razlega v otroškem vodnem parku z igrali in na vodnih drčah. Najmlajše gotovo najbolj privlači gusarski otok. Tudi odraslim pričara na obraz otroško navihanost trojček toboganov, svoj val pa lahko ujamete v bazenu z valovi.
Naval adrenalina boste doživeli na toboganu »boomerang«.
Pravi raj za čofotanje in uživanje je počasna reka, ki vabi k vožnji na velikih obročih. V bazenu nepravilnih oblik prepustite svoje telo in dušo sanjarjenju in se predajte blagodejni masaži mehurčkov termalne vode tudi v dveh bazenih s podvodnimi masažnimi šobami.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom v PRENOVLJENEM Remisens Hotelu Lucija 4* v Portorožu
Otrok do 6. leta GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
TERMINI DO 7.11.! Hotel Molindrio 4* s polpenzionom in wellnessom v Poreču!
Hotel s 4 zvezdicami v Poreču bo dvignil vašo počitniško izkušnjo na višjo raven. Hotel je od plaže oddaljen 300 m. Na voljo je uporaba pokritega ogrevanega bazena, za otroke pa je na voljo igralnica in zunanje igrišče.
Celodnevno kopanje v Thermal Resortu Lendava
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Morski oddih za 2 osebi v apartmajih v prelepem Karlobagu
Odklopite se v mestu, ki se nahaja med zelenim Velebitom in modrim Jadranskim morjem! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Družinski oddih v mobilni hiški v San Marino Camping Resortu 4* na Rabu
Zabavne počitnice poleg veličastne peščene Rajske plaže, dolge 1500 m! Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!




