Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške | 1nadan.si

Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2

Morski oddih v glamping šotorih naselja Arena One 99 Glamping v Medulinu

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Družinski oddih v Istri! SUPER CENA za pomladni oddih za do 5 oseb v kampu Arena Grand Kažela v Medulinu: 2x nočitev v mobilni hišici Camping Home Green + brisače in posteljnina + končno čiščenje + wi-fi in parkiranje!

Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
Kamp Arena Grand Kažela, Medulin: mobilne hiške
250,00€
    Kupi kupon
Super cena
 
 

Pomladni užitki v Medulinu
Odkrijte kampiranje skozi vse leto v kampu Arena Grand Kažela. Gre za enega največjih kampov na Hrvaškem, ki leži ob več kot dveh kilometrih jadranske obale. Uživajte v naravi skozi vse leto in odkrite vse, kar Istra ponuja v vseh letnih časih.

Kamp Arena Grand Kažela je odprt skozi vse leto. Izbirate lahko med prostornimi kamp parcelami ali udobjem novih mobilnih hišic in odkrivate lepote Istre v vseh letnih časih. Popolnoma nove, sodobno opremljene in dizajnirane mobilne hiške Arena Grand Kažela Camping Homes stojijo v kampu Arena Grand Kažela v Medulinu, na najlepšem polotoku na Hrvaškem. Kamp leži na edinstveni lokaciji ob istrski obali, ki gleda na medulinski polotok in kristalno čisto Jadransko morje. Naravno okolje kampa ponuja popoln mir in tišino v dišavah sredozemskega rastlinja in morja, tako da se boste resnično lahko popolnoma sprostili in si napolnili baterije.

Mobilna hišica Camping Home Green ima površino 37 m2 in 25 m2 veliko teraso, sprejme lahko do 5 oseb. Hišica je klimatizirana, gostom je na voljo dostop do brezžičnega interneta. Popolnoma opremljena kuhinja ima hladilnik, indukcijski kuhalnik, mikrovalovno pečico in aparat za kavo. V hiški sta dve spalnici, ena z zakonsko posteljo (160x200 cm) in eno z dvema ločenima posteljama (80x195 cm). Gostom sta na voljo 2 kopalnici z prho in sušilnikom za lase, ploski LCD televizor s podporo za IPTV in opremljena terasa. Posteljnina, brisače in končno čiščenje so vključeni v ceno (menjava posteljnine vsakih 7 dni in brisač vsaka 2 dni). Parkirmo mesto je zagotovljeno, hišni ljubljenčki so dovoljeni z doplačilom.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
NOVO Italija, Francija, Tunizija, Malta

8-dnevno križarjenje 25.10. s Costa Fascinosa Italija-Francija-Tunizija-Malta!

BREZPLAČEN IZLET PO CATANIJI!

Doživite luksuz mesta na vodi in se vsako jutro zbudite na drugi destinaciji. Skupinsko križarjenje s slovenskim/hrvaškim vodnikom vas bo pripeljalo do Marseilla, Tunizije, Malte, Sicilije in Neaplja.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
NOVO Italija, Grčija, Turčija

10-dnevno križarjenje z MSC Fantasia Italija-Grčija-Turčija z odhodom 25.6.2025!

LAST MINUTE DODATNI POPUSTI!

Skupinsko križarjenje vas bo pripeljalo do grške Olympie, Aten in Krfa, turškega Efesa in Istanbula ter italjanskega Barija.

Super cena
Nočitev: 7  |   Oseb: 1
NOVO Italija, Španija, Francija

8-dnevno križarjenje z MSC Seaview Italija-Španija-Francija z odhodom 23.6.2025!

LAST MINUTE DODATNI POPUSTI!

Skupinsko križarjenje vas bo pripeljalo do italijanske La Spezie in Rima, španske Palma de Mallorce in Barcelone ter do francoskega Cannesa.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Crikvenica, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom plus v Ad Turres Resortu 3* v Crikvenici!

DODATNI POPUST!

Moderen Resort, obdan z zelenim rastlinjem, ponuja idealno kombinacijo za vsak dopust. Aktivni lahko najdejo svoje mesto na bližnjih športnih igriščih, za mirnejši oddih pa je v bližini velik zunanji bazen in plaža.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Vodice, Hrvaška

POLETJE! Počitnice v hotelu Punta 4* v Vodicah s storitvijo all inclusive light!

Hotel Punta je obdan z borovim gozdom in predstavlja idealen izbor za vse tiste, ki si želite mirnega počitka ob zvoku morja. Ko si zaželite malo zabave, pa je center mesta oddaljen le 400 m.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom v hotelu Mediteran 3* v Poreču z bazenom!

Hotel je del Plava Resorta v Poreču. Pogled na cedrov in hrastov gozd obdaja smaragdno zeleni zaliv na južni strani.