Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice | 1nadan.si

Oddih za do 4 osebe v apartmajih Vila Barka 3* v Portorožu: 1x nočitev v apartmaju 2+2 z balkonom in pogledom na morje + prost vstop v notranji Termaris vodni park + brezplačno parkiranje!

Apartmaji so oddaljeni le nekaj minut od središča mesta Portorož in v neposredni bližini morja. Vključeno končno čiščenje in kopanje v Termaris vodnem parku!

Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
Apartmaji Vila Barka 3* Portorož, počitnice
od 1000,00€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.
Plačilo na obroke

Apartmaji Vila Barka 3* z 25 apartmaji, so del hotelskega naselja St. Bernardin, oddaljeni le nekaj minut od središča mesta Portorož in v neposredni bližini morja.

Standardni družinski apartma z balkonom in s pogledom na morje je velikosti okoli 39 m2 in vsebuje kuhinjo, zakonsko posteljo, zložljivi kavč ali pomožno ležišče, kopalnico s tušem, sušilec za lase, SAT TV, telefon in wi-fi. Sobe so klimatizirane.

Ob doplačilu lahko razvajate vaše brbončice na terasi restavracije Barka le korak od morja, v restavraciji Taverna Mediteran, ki slovi po okusnih italijanskih jedeh in v Mesečevi restavraciji ob nepozabnim sončnim zahodom.

Ob doplačilu se lahko razvajate v wellnessu Benedicta v hotelu Histrion, kjer se boste lahko sprehodili po poti miselnosti menihov reda Benedicta, ki vodi do občutka notranje popolnosti in zadovoljstva. Wellness ponuja številne savne (zeliščna, infrardeča, finska ali parna kopel), istrski hamam, solno sobo, širok izbor masaž in kozmetičnih storitev.

Gostom je na voljo prenovljen bazenski kompleks z morsko vodo park Termaris v hotelu Histrion, ki je največji bazenski kompleks z ogrevano morsko vodo na slovenski obali. V vodnem parku je več vrst bazenov, tako sproščujočih kot tudi bazenov z različnimi vodnimi atrakcijami. Obkrožen je tudi z otroškimi bazeni in zabavnimi igrali.
V morskem vodnem parku Termaris bazene polni t.i. »mlado morje«, obogateno z minerali, ki izvirajo iz različnih pritokov in blagodejno vplivajo na vaše telo in počutje. Med njimi so jod, kalij, kalcij, brom, selen in magnezij.

Ob doplačilu je na voljo igrišče za odbojko na mivki, mini golf, igrišče za nogomet, teniški center (več vrst igrišč), kolesarnica in možnost izposoje koles ter Marina Portorož, ki ponuja najem plovil. 

Ponudba je del kategorij:

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Vrsar, Hrvaška

Morski oddih v Hotelu Pineta 3* ali apartmajih Riva 3* v Vrsarju

Krasen zimski oddih ob morju!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rovinj, Hrvaška

Morski oddih s polpenzionom in uporabo wellnessa v Hotelu Eden 4*

Vključeno bivanje otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Lovran, Hrvaška

LIRI ADVENTURE s polpenzionom v Hotelu Excelsior 4* v Lovranu

Pustolovščina z Lirijem!

Super cena
Oseb: 1
NOVO Rimske Toplice, Slovenija

Kopanje v slogu starih Rimljanov v Rimskih termah!

Bazeni so zasnovani po vzoru rimskih kopališč, napolnjeni z zdravilno termalno vodo in se razprostirajo na 450 kvadratnih metrih!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Bohinjska Bistrica, Slovenija

Oddih s kopanjem in savno v Bohinj Eco hotelu 4*sup

Nepozabne počitnice v enem od najlepših kotičkov Slovenije!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
NOVO Bohinjsko jezero, Slovenija

Pravljičen oddih za 2 osebi v Hotelu Jezero 4* v Bohinju

Raziščite neizmerne naravne lepote Triglavskega narodnega parka!