Lahko kupujete! Aktivne so sledeče ponudbe:
Z letalom iz Ljubljane v all inclusive El Karma Beach Resort 4* v Hurgadi!
Resort leži ob peščeni plaži s pomolom. Na voljo so bazeni ter tobogani, za zabavo pa bodo poskrbeli animacija, živa glasba ter diskoteka.
All inclusive počitnice z letalom iz Ljubljane v King Tut Resortu 4* v Hurgadi!
Resort leži ob peščeni plaži in v bližini koralnega grebena. Na voljo sta dva bazena, eden s 4 tobogani, za zabavo pa je poskrbljeno tudi v diskoteki.
Počitnice z letalom v NO NAME hotelu 3* na Gran Canarii v temperamentni Španiji!
Zavrtite ruleto in prihranite! Ime hotela je znano šele ob prihodu v kraj letovanja, presenetite se!
Z letalom iz Ljubljane v Las Brisas apartmaje 2* z bazenom na Gran Canarii!
Las Brisas apartmaji bungalovskega tipa se nahajajo v bližini plaže na Gran Canarii. Svojim gostom ponujajo zunanji bazen.
Z letalom iz Ljubljane v Green Field Aparthotelu 3* z bazenom na Gran Canarii!
Las Brisas apartmaji bungalovskega tipa se nahajajo v bližini plaže na Gran Canarii. Svojim gostom ponujajo zunanji bazen.
Z letalom iz Ljubljane v Europalace hotel 3* z zunanjim bazenom na Gran Canarii!
Europalace hotel se nahaja ob peščeni plaži na Gran Canarii. Svojim gostom ponuja zunanji bazen.
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Letališče Ljubljana
- Grčija
- Samos
Počitnice z letalom v studiih Angela 2* na otoku Samos v Grčiji: 7x nočitev za 1 osebo v studiu 2 + letalski prevoz iz Ljubljane + 1 kos oddane in 1 kos ročne prtljage + slovensko govoreči predstavnik na destinaciji + uporaba zunanjega bazena!
Manjši družinsko voden objekt je postavljen v mirno okolje blizu plaže, ponuja pa tudi bazen. Enostavna namestitev z ugodno ceno!
Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.
Avtomatska rezervacija termina
Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Studii angela 2* ležijo 2 km od mesta Pytagorion, 14 km od mesta Samos, 4 km od letališča. Manjši družinsko voden objekt je postavljen v mirno okolje.
Studio je opremljen s klimatsko napravo (doplačilo 7 €/dan/studio), kopalnico z wc-jem, sušilcem za lase, spalno bivalnim prostorom s kuhinjsko nišo in mini hladilnikom, telefonom, tv, brezžičnim internetom, sefom in balkonom.
Na voljo je tudi bazen.
Studii se nahajajo približno 50 m od prodnato peščene plaže, z doplačilom so na voljo ležalniki in senčniki.
Samos je najbolj zelen grški otok v Egejskem morju. Zaradi odlične lege med Atenami in Izmirjem je priljubljena postojanka med Grčijo in Turčijo. Naj vas začarajo slikovita pokrajina, neokrnjena narava in raznovrstne plaže! Med zelenim rastlinjem in številnimi cvetlicami na Samosu uspeva tudi več kot 60 vrst divjih orhidej, ki dajejo otoku prav poseben čar. Samosu pravijo tudi »otok znanosti«, saj se je na njem rodili in ustvarjali veliki starogrški misleci. Vsi že iz šolskih klopi poznamo filozofa in matematika Pitagoro. Samos je tudi domovina Epikurja, antičnega filozofa, po katerem so Grki radi podedovali naklonjenost do užitkov in prijateljstva. Na neokrnjenem Samosu se v zavetju zelenih borovcev senčijo in sončijo številne čudovite plaže ob čistem Egejskem morju.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Popoln morski oddih v luksuznem dizajn hotelu Lone v Rovinju
Edinstven ambient in zatočišče pred vsakdanjim stresom. Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Smučarski božič v NOVEM hotelu Panorama Kope 4*
Popolnoma prenovljen nekdanji Lukov dom, ki je od smučišča oddaljen 100m, oblikuje toplina tradicionalne gorske koče z elegantnimi detajli! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
BOOM NEDELJA s polpenzionom in smučanjem v NOVEM Grmovškovem domu na Kopah
Prenovljene, širše proge, 3 nove freestyle proge, 2 novi štirisedežnici in vlečnica! Kope postajajo najbolj moderno smučišče v Sloveniji!
Zimske počitnice s smučarskimi kartami v Avstriji
V tej ponudbi so na voljo tudi drugi aranžmaji - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Pravljičen jesenski oddih za 2 osebi v Hotelu Jezero 4* v Bohinju
Raziščite neizmerne naravne lepote Triglavskega narodnega parka!
Krasen oddih za 5 oseb v mobilni hišici kampa Čikat na Malem Lošinju
Kamp v čudovitem istoimenskem zalivu v stoletnem borovem gozdu! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!





