-
Prikaži vse iz kategorije:
- Izdelki za lepoto in zdravje
Orientalsko-cvetlična dišava! SUPER CENA za odlično žensko toaletno vodo NAOMI CAMPBELL - Prêt à Porter Silk (50 ml, EDT)!
Brezčasen čar in ženstvenost, ki jo želi vsaka ženska!
Ženska toaletna voda Naomi Campbell - Prêt à Porter Silk
Prêt à Porter Silk, ki ga je na tržišče leta 2017 poslala priznana manekenka in tomodel Naomi Campbell, je orientalsko-cvetlična dišava za ženske.
Zgornja nota: bergamot, mandarina in pomaranča
Srednja nota: kasmin in cvet pomaranče
Spodnja nota: vetiver, vanilija in jantar
Izdelek je TESTER, kar pomeni, da je embalaža navadna kartonska z napisom, medtem ko sta vsebina in oblika steklenička identični tistim na prodajnih policah drogerij. Steklenička je brez značilnega pokrovčka. Ponavadi je tester obstojnejši in bolj koncentriran v primerjavi z izdelki v prosti prodaji, saj je njegov namen privabiti nove stranke in jih prepričati za nakup.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Shranite svoje enkratne spomine v A4 fotoknjigo s 60 stranmi
Fotoknjiga je prenovljena, s povečanim obsegom s 50 na 60 strani!
Ekskluziven paket 6 revij KRIŽANK BUM
Za vse ljubitelje križank! Pri tej ponudbi lahko izberete tudi druge opcije!
Profesionalni serum ProLash za rast trepalnic in obrvi
Si želite daljše, močnejše, gostejše trepalnice, ki bodo ustavljale promet? Preizkusite vrhunski profesionalni serum za naravno rast trepalnic, ki že v nekaj tednih opazno podaljša in zgosti trepalnice!
Darilo za dame: 3× steklen lonček z dišečo umetno vrtnico in posvetilom!
Čudovito darilo za valentinovo ali ob dnevu žena!