Poletne počitnice za do 5 oseb v Brioni Sunny kampu 2* v Puli: 1x nočitev v 4+1 mobilni hiški Oliva + končno čiščenje je vključeno v ceno + hišni ljubljenčki so dobrodošli + brezplačno 1 parkirišče!

DODATNI POPUSTI! Kamp Brioni Sunny se nahaja na mirni lokaciji v bližini prodnate plaže, ob čisto modrem Jadranskem morju s pogledom na Brione. Kampirate lahko v senci zelenega listja ali ob morju.

Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
Brioni Sunny kamp 2*, Pula, Hrvaška
od 85,70€
    Kupi kupon

Končno ceno glede na izbrano število oseb in termin preračunate na prvem koraku nakupa.

Super cena
 
 

Avtomatska rezervacija termina

Pri tej ponudbi lahko rezervacijo termina opravite direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan.
Prosti termini so konstantno ažurirani v koledarju unovčljivosti. Rezervacijo termina z vsemi potrebnimi podatki avtomatsko oddate v nakupnem procesu direktno preko rezervacijskega sistema 1nadan. Po plačilu naročila prejmete potrditev rezervacije na vaš e-mail. S prejemom potrditve je proces rezervacije zaključen in hotela ni potrebno kontaktirati.

Brioni Sunny Camping 2* se nahaja v fantastičnem okolju 5 km od ribiške vasice Fažana, od koder se lahko s čolnom pripeljete do narodnega parka Brioni, 7 km od starodavnega mesta Pulja.

Mobilna hiška Oliva ima na voljo 2 spalnici. V glavni spalnici je na voljo zakonska postelja, nočna omarica, stenska omarica (nad posteljo), garderobna omara, ogledalo in obešalnik. V manjši spalnici pa sta na voljo dve enojni postelji, nočna omarica, stenska marica (nad posteljo), garderobna omara in obešalnik. V mobilni hiški sta na voljo 2 kopalnic s tušem, opremljena kuhinja ter dnevna soba s kavčem, ki služi kot pomožno ležišče za eno osebo. Mobilne hiške so klimatizirane.

V kampu je na voljo restavracija, bar na plaži ter bife.

V bližini kampa se nahaja kampnita plaža. Na plaži je na voljo garderobna kabina. Vhod v morje pa je prilagojen invalidom.

Z doplačilom je na voljo namizni tenis, odbojka na mivki, nogometno igrišče, igrišča za košarko in odbojko ter razni vodni športi. Obiščete lahko tudi potapljaški center. Teniška igrišča so od kampa oddaljena približno 2 km, fitnes center pa 7 km.

V kampu Brioni Sunny ni nikoli dolgočasnega trenutka s številnimi zabavami, dejavnostmi in storitvami za vse starosti. Z doplačilom je na voljo otroški klub z zabavnim programom za otroke od 4. do 12. leta ter razni organizirani izleti za skupine. Na voljo je tudi otroško igrišče.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

POLETJE! Družinske počitnice s polpenzionom v Residence Garden Istra 4* v Umagu!

Popoln za družine in idealen za ljubitelje kolesarjenja! Residence Garden Istra velja za enega izmed najboljših družinskih hotelov na Hrvaškem zaradi bogatega zunanjega kompleksa bazenov, otroškega igrišča ter animacije.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Umag, Hrvaška

POLETJE! Počitnice v apartmaji Polynesia 3* v Umagu z uporabo zunanjih bazenov!

Apartmaji s 3 zvezdicami v Umagu so prostrani in ležijo v bližini zaliva z betoniranimi in prodnatimi plažami. Za otroke je na voljo otroški bazen, hišni ljubljenčki so tudi dovoljeni.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

POLETJE! Počitnice v hotelu Zorna 3* z uporabo zunanjih bazenov v Poreču!

All inclusive vključuje samopostrežni zajtrk, kosilo in večerjo, pijačo ob obrokih in v baru, popoldanski snack, uporabo bilijarda, namiznega nogometa, tenis igrišč, mini golfa, balinanja, koles, squasha in kanujev.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom v hotelu Delfin z vodno igralnico v Poreču!

Hotel je 5 km oddaljen od Poreča in se nahaja na polotoku, prekritem z borovim gozdom in urejenimi kamnitimi ter prodnimi plažami. Na voljo je tudi zunanji bazen z morsko vodo in vodna igralnica.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Njivice, otok Krk, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom in pijačo v hotelu Magal 3* v Njivicah!

Veličasten hotel v tišini gozda in tik ob morju se s svojo edinstveno belo arhitekturo izvrstno ujema z mediteranskim zelenjem, ki ga obdaja. Na voljo zunanji bazen s toboganom v bližnjem Aminess Atea Camping Resortu.

Super cena
Nočitev: 1  |   Oseb: 2
Poreč, Hrvaška

POLETJE! Počitnice s polpenzionom v hotelu Mediteran 3* v Poreču z bazenom!

Hotel je del Plava Resorta v Poreču. Pogled na cedrov in hrastov gozd obdaja smaragdno zeleni zaliv na južni strani.