SUPER CENA za oddih v slikoviti Ravenni: 2x nočitev v dvoposteljni sobi Superior z zajtrkom v hotelu Alba 3* + brezplačno koriščenje 2 ležalnikov na plaži Finisterre, nedaleč od hotela in brezplačno parkiranje na ulici pred hotelom! 1 otrok do 1,99. leta biva brezplačno!
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Ne spreglejte dodatnih možnosti
Podrobnosti o ponudbi
- Kupite in unovčite lahko več kuponov ter jih tudi podarite. 1 kupon velja za 2 osebi. Kuponi so združljivi (lahko podaljšate bivanje).
- Kuponi so unovčljivi do 17. 6. 2026 (odhod), razen v terminih od 10. 8. do 26. 8. 2025.
- Za bivanje v terminih v maju, juniju, juliju in avgustu, je potrebno doplačilo 30 €/sobo/noč.
- Obvezna predhodna rezervacija s prejetim voucherjem preko e-maila [email protected] Ob prijavi v hotel navedite številko voucherja, ki ga prejmete ob rezervaciji. Svetujemo, da rezervacijo opravite čimprej, saj je rezervacija odvisna od razpoložljivosti namestitvenih kapacitet. Rezervacija velja, ko je pisno potrjena s strani hotela.
- Odpoved rezervacije vsaj 72h pred dogovorjenim terminom, sicer se kupon smatra unovčen.
- Obvezno doplačilo: turistična taksa 2 €/osebo/dan za osebe nad 13,99 let.
- Doplačila za otroke: do 11,99 let 5 €/osebo/noč.
- Možna doplačila: polpenzion 20 €/osebo/dan; polni penzion 40 €/osebo/dan; hišni ljubljenček 10 €/noč.
- Prijava 15.00-22.00; odjava 7.00-11.30.
- Ponudba vsebuje: Oddih za 2 osebi v slikoviti Ravenni: 2x nočitev v dvoposteljni sobi Superior z zajtrkom v hotelu Alba 3* + 1 otrok do 1,99. leta biva brezplačno v sobi s starši + brezplačno koriščenje 2 ležalnikov na plaži Finisterre, nedaleč od hotela (od maja do septembra) + wi-fi in brezplačno parkiranje na ulici pred hotelom.
Hotel Alba je svoja vrata odprl po 2. svetovni vojni, zahvaljujoč junaštvu Domenica in Albe, ki sta hotel zgragila iz nič in skupaj začela posel. Danes, po več kot 60 letih, taktirko vihtijo njuna vnukinja Laura in njena prijatelja, Michele in Marco. Trije so skupaj ponovno zagnali posel s svežo, profesionalno ponudbo. Hotel stoji sredi pristanišča Marina di Ravenna, nedaleč od plaže in pristanišča Marinara, le nekaj kilometrov od osupljivih spomenikov Ravenne.
Podrobnosti o ponudniku
Piazza Dora Markus 13
48122 Marina di Ravenna
Italija

Strošek obdelave plačil in tiskanja kuponov na prodajnem mestu znaša 1,50€ na nakup za vrednost nakupa do 50€, oziroma 2,95% od nakupne vrednosti za vrednost nakupa nad 50€.
Prevzemno kodo ponudbe si zapišite in jo ob nakupu povejte prodajalcu na blagajni.

Ne spreglej ostalih super ponudb
Vstopnica za nepozabni Gardaland
Uživajte v domišljijskih, pustolovskih in adrenalinskih izkušnjah za vse starosti! Ne spreglejte vseh možnosti obiska zabaviščnega parka Gardaland in akvarija Sea Life med dodatnimi možnostmi ponudbe.
Celodnevna odrasla vstopnica za vodni park Istralandia
V tej ponudbi je na voljo tudi otroška celodnevna vstopnica za vodni park Istralandia!
Nepozabno vodno doživetje na kopališču Laguna mestna plaža
Mega poletje na Laguni Mestni plaži v Ljubljani! V tej ponudbi so na voljo so različne opcije kopalnih kart, ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi!
Vstopnica za edinstveni DINO PARK BLED
Za otroke do 3. leta je vstop prost! Več o Dino Parku si lahko ogledate na njihovi spletni strani www.dinopark.si Ne spreglejte vseh opcij vstopnic med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Učinkovit 60-minutni protibolečinski tretma za hrbet z uporabo raztezne mize!
Blagodejni protibolečinski tretma za vse, ki trpijo zaradi bolečin v hrbtu, ramenih in križu!
Romantični izlet v Rogaško: razgled s Stolpa Kristal + kulinarično razvajanje
Nepozaben zmenek: razgled s 106 m visokega Stolpa Kristal & gurmansko razvajanje v restavraciji Kaiser v Grand hotelu Sava.