- Potovanja (480)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Terme
- Apartmaji
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Hrvaška
- Hoteli Hrvaška
- Krompirjeve počitnice
- Opatija in Kvarner
Jesen na otoku metuljev! SUPER CENA za 2-dnevni mega oddih za 2 osebi v Hotelu Kanajt 4* v mestecu Punat na otoku Krku: 1x nočitev z zajtrkom v dvoposteljni sobi s pogledom na park + brezplačno koriščenje wellnessa (3h dnevno) + parking in internet!
Preživite čudovit dopust na Krku. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
ZA VSE LJUBITELJE MORJA!
Hotel Kanajt je destinacija kot nalašč za jadralce, ljubitelje narave, rekreativce in vse tiste, ki si želijo aktivnih počitnic. Hotel se nahaja v bližini Marine Punat, oddaljen sto metrov od morja. Miren in prijeten hotel s štirimi zvezdicami, obdan z oljčnimi nasadi in enkratnim pogledom na marino in plovila.
Hotelski Wellness
Enkratno doživetje sprostitve v čudovitem naravnem okolju. Doživite košček raja s 4 savnami, jacuzzi, tople klopi, uživanje pod tušem in relax cona.
Punat je idealno mesto za aktivne počitnice. Šola jadranja, izleti z ladjo, potapljanje, smučanje na bližnjem ski liftu, odlični pogoji za deskanje tekom celega leta, gusarski park pod morjem, enkratna sprehajališča in steze za pešce vas bodo napolnili z novo energijo. Uživajte v kombinaciji tradicije in zgodovine s posebej zasnovanim ogledom mesta v spremstvu certificiranih vodnikov.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Krasne počitnice v mobilnih hiškah v kampu Polari v Rovinju
Poletni oddih v prelepem Rovinju!
ALL INCLUSIVE oddih v luksuznem Aminess Younique Senses Resort na Hvaru
Popoln oddih na Hvaru! 1 otrok do 9,99 let GRATIS! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Poletni oddih s polpenzionom za 2 osebi v Uvali Scott v Kraljevici
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Mega paket s polpenzionom za 2 osebi v Aminess Vival Maestral Hotelu
Miren in sproščujoč oddih na morju! Otrok do 9,99 let VKLJUČEN V CENO! Ne spreglejte ostalih opcij med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Družinski oddih z all inclusive light v Aminess Vival Casi Lišanj
Popolna destinacija za družinske počitnice!
Sproščujoč termalni pobeg v prenovljen Hotel Zdravilišče Laško 4*
Vrednost kupona je 47,00 €. Razliko 268,00 € do polne cene (315,00 €) plačate direktno ponudniku.



