- Potovanja (490)
- Novo
- Ne spreglej
- Hoteli
- Opatija in Kvarner
- Namestitve smučanje
- Istra
- Krompirjeve počitnice
- Novoletne počitnice, silvestrovo
- Mobilne hiške
- Zimske počitnice
- Glamping in kampiranje
- Apartmaji
- Terme
- Terme Čatež
- Križarjenja
- Šolske počitnice
- Velika noč
- Vikend paketi
- Hrvaška
- Dalmacija
- Luksuzni oddihi
- Slovenska Obala
- Metropole
- Narava in sprostitev
- First minute
- Za hišne ljubljenčke
-
Prikaži vse iz kategorije:
- Hoteli
- Šolske počitnice
- Vikend paketi
- Metropole
- Ostali hoteli
Evropska metropola s pestro zgodovino in obilo možnosti za zabavo! SUPER CENA za 2-dnevni oddih za 2 osebi v prelepi Pragi: 1x nočitev z zajtrkom v hotelu International 4* luxe ali hotelu Iris Eden 4* + wi-fi! Kuponi so unovčljivi kar do 31. 3. 2020!
Izkoristite idealno priložnost za obisk nepozabne Prage! V tej ponudbi so na voljo tudi drugi hoteli v Pragi - ne spreglejte vseh med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Hotel International 4* je češki nacionalni spomenik in veliki konferenčni center, ki lahko sprejme tudi do 1.200 gostov v 254 luksuznih sobah različnih kategorij. Hotel stoji v stanovanjski soseski Praga-Dejvice, nedaleč stran od letališča Vaclav Havel, praškega gradu, starega mesta, Karlovega mosta, Venčeslavovega trga in drugh znamenitosti tega velemesa.
Hotel Iris Eden 4* stoji na vzhodnem koncu Eden Arene, nogometnega stadiona slavnega praškega kluba Slavie Praga. Zgrajen je bil med letoma 2008 in 2009 in je popolnoma integriran v strukturo Eden Arene, največjega in najsodobnejšega stadiuma na Češkem, nedaleč stran pa je tudi eden največjih nakupovalnih centrov v Pragi, Eden.
Hotel ponuja 150 velikih klimatiziranih sob, restavracijo s teraso, ki je odprta cel dan, in še eno, ki je primerna za zaključene družbe in družabne dogodke, konferenčne in sejne sobe za 400 oseb in veliko parkirišče. Na voljo so sobe od enoposteljnih do štiriposteljnih, in tudi 2 apartmaja. Nekaj sob ima pogled neposredno na nogometno igrišče.
Vse sobe so sodobno, elegantno opremljene in zagotavljajo maksimalno udobje, kot ga pričakujete od hotela s 4 zvezdicamo: SAT-TV, klima, zvočna izolacija, dostop do interneta, sef, minibar, pripomočki za pripravo kave in čaja ter sodobna kopalnica s prho ali kadjo ter sušilnikom za lase.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Poletni morski oddih za 2 osebi v hotelu Zagreb v Karlobagu
Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Morski oddih za 2 v Depandansi Marina v Omišalju na otoku Krku
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!
Popoln oddih sredi Prekmurja, v prelepi Panonski vasi v Moravskih toplicah
Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
DRUŽINSKE POLETNE POČITNICE s polpenzionom v Thermal Resortu Lendava
Uživajte v termalnih bazenih ter PRENOVLJENEM zunanjem bazenu Gjezir in letno-zimskem bazenu!
Morski oddih za 2 osebi v prenovljenem hotelu Stari dvor na Ugljanu
Vrednost kupona je 71,80 €. Razliko 287,20 € do polne cene (359,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Adrenalinski oddih v Wellness Hotelu Montis, Golte
V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi! Vrednost kupona je 64,00 €. Razliko 255,00 € do polne cene (319,00 €) plačate direktno ponudniku.




