-
Prikaži vse iz kategorije:
- Apartmaji
- Hoteli
- Šport in prosti čas
- Apartmaji Slovenija
- Hoteli Slovenija
-50 % na 5-dnevni smučarski oddih za 2 osebi s smučarskimi kartami v apartmajih Vila Tatjana*** v Kranjski Gori! Ponudba vsebuje: 4x nočitev, 2x 3-dnevna smučarska vozovnica za odraslo osebo z vključeno nočno smuko + dobrodošlica, uporaba posteljnine, brisač + uporaba shrambe za smuči.
S klikom na Izberi ponudbo izberite 5-dnevni paket za dve osebi za 260 € ALI 5-dnevni paket za do 5 oseb za 486,5 €.
V Kranjsko Goro na nepozabno smučanje!
V predprazničnem decembru bo v Kranjski Gori veselo – poleg smučanja se obeta prava paleta aktivnih doživetij, zabave, prireditev, koncertov in animacijskih programov. Raznoliki tereni omogočajo odlično smuko tako začetnikom kot vrhunskim smučarjem, smučarske proge so nanizane na nadmorski višini od 800 m do 1215 m. Na voljo vam je 14 vlečnic in 5 sedežnic, skupaj kar 18 prog različnih zahtevnosti. Ker vremenske razmere običajno že ob koncu novembra omogočajo umetno zasneževanje večjega dela prog, vam odlična smuka ne bo ušla. Poleg tega se boste lahko udeležili veselo-decembrskih prireditev, animacijskih programov in drugih atrakcij, z družino se boste lahko podali v raziskovanje mistične preteklosti Zgornjesavske doline in občudovali njeno dedišččino. Kljub temu, da snega ne garantirajo, pričakujejo, da bodo v primeru ugodnih vremenskih razmer smučarsko sezono odprli 29. novembra 2013.
Apartmajska hiša Vila Tatjana stoji ob kolesarski stezi Kranjska Gora – Martuljek na mirni lokaciji v bližini gozda. Do centra mesta in smučišča je kratek, 7 minutni sprehod, oddaljenost centra je nekaj manj kot 500 metrov. V hiši ponujajo lično opremljene, udobne in skrbno vzdrževane sobe in apartmaje različnih velikosti, od najmanjših za 2 osebi, vse do skupinskih apartmajev za 12 oseb. Vse namestitve so nekadilske, prav v vseh apratmajih pa so dobrodošle tudi vaše domače živali. V bližini se nahaja velik trgovski center, z restavracijami, lokali in trgovinami.
Ne spreglej ostalih super ponudb
Oddih s polpenzionom na otočku Sv. Andrije v Island Hotelu Istra 4*
Čudovit hotel na simpatičnem otočku pri Rovinju! Vključeno bivanje 1 otroka do 11,99 let! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju
Pomladne počitnice na morju! Ne spreglejte vseh opcij in terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Čudovit oddih v modernih apartmajih naselja BiVillage 4* v Fažani
Vrednost kupona je 42,00 €. Razliko 168,00 € do polne cene (210,00 €) plačate direktno ponudniku takoj ob prihodu. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Pomladni oddih s polpenzionom v hotelu Astarea 3* pri Dubrovniku
Odpočijte si v hotelu v zalivu s prodnatemi plažami, le 10 kilometrov stran od Dubrovnika. Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!
Prestižni oddih s polpenzionom v Sheraton Dubrovnik Riviera Hotelu v Mlinih
Razkošen pomladni wellness oddih v Hotel Habakuk na prvljičnem Pohorju
Doživite popolno ravnovesje sprostitve, razvajanja in raziskovanja! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!




