8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani | 1nadan.si

Nepozabne počitnice v Toskani! - 67 % na 8-dnevni (7x nočitev) v dvosobnem apartmaju za do 4 osebe v turističnem naselju Residence Il Paradiso v srednjeveškem toskanskem mestecu Guardistallo!

Vrednost kupona je 39,80 €. Razliko 159,20 € do polne cene (199 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh terminov bivanja skozi celotno poletno sezono med dodatnimi možnostmi ponudbe!

8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani
8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani
8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani
8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani
8-dnevne pocitnice za 4 osebe v apartmaju v Toskani
39,80€
    Kupi kupon
? Kaj to pomeni? Plačilo pri ponudniku:
159,20 €
Znižana cena:
39,80 €
-67%
Redna cena:
620,00 €
 
 

Residence Paradiso stoji sredi 2 ha gozdnatega parka, namestitvene enote v pritličju ali prvem nadstropju pa so razvrščene v šestih strnjenih zgradbah. Destinacija je idealna za vse, ki iščete sprostitev in mir, stoji pa nedaleč od priljubljenega pomorskega letovišča na južni obali Livorna in na lokaciji, ki je idealna za obisk pomembnih toskanskih mest. Tako lahko brez težav obiščete mesta, kot so Firence, Pisa, Volterra, San Gimignano, Siena in Massa Marittima ter krasne obalne destinacije, kot sta otok Elba in Argentario.

APARTMAJI
Dvosobni apartmaji s 4 posteljami v pritličju ali prvem nadstropju imajo dnevno sobo s priročno kuhinjo in raztegljivim kavčem, spalnico z zakonsko posteljo in kopalnico ter televizor. Vsak apartma ima teraso ali pokrito verando z mizo in stoli, tako da lahko obedujete na prostem. V apartma je mogoče namestiti dodatno, peto ležišče za otroka do 12 let. Možnost najema apartmaja za osebe s posebnimi potrebami, a naselje ni primerno za invalidske vozičke, saj ima veliko vzpetin in makadamske potke.

Ne spreglej ostalih super ponudb

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Kope, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Grmovškovem domu na Kopah

Napolnite si baterije na zelenem Pohorju! Ne spreglejte vseh opcij bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Moravske Toplice, Slovenija

Termalni oddih s polpenzionom in kopanjem; Hotel Vivat 5*, Terme Vivat

OTROK DO 11,99 LET GRATIS!

Celodnevno kopanje na dan prihoda in odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 4
Rovinj, Hrvaška

Prijeten oddih v Resortu Amarin 4* v Rovinju

Ne spreglejte vseh terminov bivanja med dodatnimi možnostmi ponudbe!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Dobrna, Slovenija

Poletne počitnice s polpenzionom v Hotelu Švicarija 4*, Terme Dobrna

En otrok do 12. leta in en otrok do 4. leta BREZPLAČNO! Kopanje v termalnih bazenih tudi na dan odhoda!

Super cena
Nočitev: 2  |   Oseb: 2
Rimske Toplice, Slovenija

Termalne počitnice s kopanjem in savnanjem v Rimskih termah

Celodnevno kopanje tudi na dan prihoda in odhoda! V tej ponudbi so na voljo tudi druge opcije, preverite med dodatnimi možnostmi!

Super cena
Nočitev: 3  |   Oseb: 2
Neum, BiH

Mega oddih s polpenzionom v Hotelu Agava 4*

Vrednost kupona je 84,00 €. Razliko 336,00 € do polne cene (420,00 €) plačate direktno ponudniku. Ne spreglejte vseh opcij in terminov med dodatnimi možnostmi ponudbe.